Recommended Posts

Imam problem sa brisačima, stoje mi na odprilike 1/5 , pa mi to predstavlja problem (npr. kada idem preko 120km/h počnu da se podižu sami).

Kada ih uključim, oni dođu do samog kraja ali kada se isključe vrate se na svoje mesto. Mogu rukom da ih vratim na početnu poziciju ali kada ih opet uključim, vrate se na staro mesto.

Zna li neko šta bi to moglo da bude i kako da rešim taj problem?

Link to post
Share on other sites

XXX. Popuni profil pa da ti kazemo gde i kako da resis. Nije ne resiv problem. Lako ces i sam.

Link to post
Share on other sites

Stoji moje ime u korisničkom imenu, auto koji vozim, pol, itd. Treba i JMBG ili...? :)

Ja sam Rade, 039 je pozivni za moj grad Peć, može sad pomoć?

Svaki je problem rešiv...samo treba znati rešenje :) Ja za ovo ne znam, ako neko zna bio bih mu zahvalan da podeli to sa mnom.

Link to post
Share on other sites

Da l' je moguće da ste tako sujetni!? Ovaj se javlja kao zna, pa neće da kaže rešenje... Koji moj se javljaš, da se napraviš pametan!?

Pun foram prodaja i oglasa, a ovamo niko da pomogne kad treba! Predviđam brzu propast ;)

Link to post
Share on other sites

Kome si ti pomogao za ove dve godine? Citam tvoje postove i svi su vezani za tvoje probleme na tvom autu. Da si nekad nekom nesto napisao umesto sto se samo zalis ko baba neka, mozda bi se taj isti oduzio i napisao nesto o tvom problemu sto moze da pomogne. Tako inace funckionise forum, nije ti ovo besplatan hot lajn gde ce ti ljudi popravljati parking senzore, brisace, rashladni sistem kad god se ti pojavis na forumu. A to je jednom u 6 meseci kad ti crkne nesto

Link to post
Share on other sites

Pronašao sam rešenje, takođe na stranom forumu: http://forum.e46fanatics.com/showthread.php?p=13787399#post13787399

Nije u tome problem, već u koncepciji ovog foruma na kome se samo prodaje, kupuje i pametuje. Evo pogledaj neki od stranih foruma, svi su tu da se nađu, da pomognu, oni koji su imali iskustva... Ja sam uvek pomogao kada sam znao rešenje, pogledaj malo bolje moje postove. Relativno nov sam na forumu, ne očekuje se od novih članova da pomažu, još sam i relativno skoro počeo da vozim BMW-a. Mislim da si pogrešio sa tom tvojom opaskom.

Tebe ne bi iznerviralo kada bi ti se neko javio da zna rešenje, samo ti izmeni neke nebitne podatke u profilu i rećiću ti!? Kao kada lažeš malo dete...samo ti to uradi pa ću ja da ti dam to i to. Ružno, u svakom slučaju.

Pogledaj poslednje teme na forumu, ili je K ili je P :) Šta je ovo, sajt za male oglase!? Iznesi neki problem, kako ti treba neki deo...stićiće ti 5 poruka sa ponudama za deo a niko da ti pomogne da rešiš problem... E to ne valja na ovom forumu!

Link to post
Share on other sites