e36 318i HereWeGoAGAIN


Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ok samo kazem ja sam se napatio sa svojim dok nisam resio.ma sta ce ti puromat.preprskaj sve lepo sa sgrassom istrljaj cetkom i speri sa toplom vodom.flasom sa onom pipom.i sve do jaja

+1 za Sagrasso. Ja sam sa time prao. A sada (poslednjih godinu dana) sa njim čistim lančanike i lanac na bajsu :D

Link to post
Share on other sites

Kad na alfi i nissanu nisam fuserisao dal mislis da cu tek ovde :D

Kolika je cena onog M difuzora za zadnji branik?

Mislim da se kreće oko 50ak €. Ali sam branik nije isti (postoje sitne razlike) ...

Link to post
Share on other sites

Beli je u Smederevu kod jednog decka vec god dana, sasvim slucajno smo uspostavili kontakt stoga ce doci neki dan do mene da me mine nostalgija. I dalje je u dobrom stanju s tim sto je spolja klot farbikana sada :D

Nasao sam na ebay-u oko 30-35e uzece mi drug preko pa na leto ce ga doneti a branik ce se povinovati ubodnoj testeri ako ne bude bio dobar :D . Pragovi check, difuzor check :)

Ima li nekog iz Loznice ovde?

13177992_10206928602157556_5913077188113

Link to post
Share on other sites

Malo je 'dublji' ///M zadnji od obicnog, ima onu kao 'suknjicu'

E to, narodski rečeno :)

S'tim što mislim da "pasuje" difuzor i na obični bez budženja ...

Link to post
Share on other sites

Ma pasuje sve :D a dal ima suknjicu sa strane malu ili ne koga briga , kad nemam sasiju WBS ne treba mi ni original branik :D

E sad s'oprostenjem kenjas! :-D pa onda stavi klot branike i sve koji ce ti difuzori kad nije wbs

Link to post
Share on other sites

E sad s'oprostenjem kenjas! :-D pa onda stavi klot branike i sve koji ce ti difuzori kad nije wbs

Klot vec imam, nesto moram da ubudzim znas vec kako to ide :D Spojleri, sticker bomb, diode ispod auta i sve ono sto se stavlja kad se bud3i auto :D

Link to post
Share on other sites

Ova 318-ka je bila taksi auto, vozala ga žena krupnija malo, gas 4000 obrtaja i lagano puštanje kvačila i zadržavanje :D
video sam ih kod jednog majstora za plin, unutra je bio raspad živi prljav propast

Link to post
Share on other sites

Mora grubo pranje prvo da padne da bi se doslo do cetkice za zube :D Znam barem napamet kako treba da se cisti ovaj m40 :D

Usput proradila ventilacija i jos poneke gluposti oko struje sto su zezale.

Jedno pitanje...

Ako uradim kupoprodajni ugovor sa likom koji ima ovlascenje da prenese auto da li mi treba vlasnik ili neko da odjavi auto u sup-u i da se plati prenos ili to mogu sam?

Link to post
Share on other sites

Mozes sve da odradis sa ovlascenjem jedino mozes imati problem kod vracanja tablica ako vlasnik ima neku neplacenu kaznu onda ne mozes da ga odjavis dok on ne plati kaznu,ovo ti je iz licnog iskustva od pre 3 nedelje,a vlasnik moze da ti kaze da nema para da plati kaznu i ti ne mozes da odjavis tablice i da registrujes na sebe

Link to post
Share on other sites

To za tablice je tacno, ja sam imao problem sa tim kaznamaztj vlasnikom koji je imao neplacene kazne... Moze da se sredi i ako ne plati, mora da ti overe u policiji neki papir ne secam se tacno

Sent from my Asus Zenfon 2

Link to post
Share on other sites

Ma unutra nije strasno, dubinsko pranje i bice ok. Znam da je bio taxi tj skontao sam juce kada sam googlao vlasnikove podatke trazeci broj od istog (samo sto je broj koji sam nasao nepostojeci) i s obzirom da jeste bio taxi auto odlican je onda :D btw vec sam ga overio, pokrsio nekom coveku prednji branik i tablicu a Bmw-u nista (obojica smo krivi stoga nikom nista :D :)

Link to post
Share on other sites

Auto sam morao da vratim zbog problema izmedju 2 debila sa kojima sam zarotirao auto, poceli da se svadjaju ko kome dodje 100-200e , nisam hteo da cekam ko ce tu da ispadne trudan i da cekam da se ovaj jedan smiluje za prenos i vratio sam auto dok jos moj nisu stigli da uniste. Izvinjavam se na utrosenom vremenu ljudima koji su komentarisali ali sta ces kad s budalama se nikad ne zna.

Link to post
Share on other sites