Recommended Posts

cemu sluzi lampica izmedju lampice za rucnu i lampice za manjak koc. ulja.lampica je sa isprekidanim(valjda gurtnama)i da li ona treba da zasvetli kad se da kontakt.kod mene se to ne desava.hvala :D !

Link to post
Share on other sites

au bre covece .... pa da li je moguce da si toliko opterecen lampicama u kolima..... ili si bas toliki maler pa tebi sve sto ima sijalicu ... crkava .... :D :D :D

shala mala .... to ti govori da su ti istrosene plocice i da treba da ih menjas ..... ukoliko to ne uradis , pojesce ti se taj senzor

Link to post
Share on other sites

ma izgleda da meni fali jedna lampica u glavi,hahaha!o.k thanx!necu vise o lampicama(jbm ti i lampice i sijalice i farove i getrucne i cinculatore i i i ...)!poz!

Link to post
Share on other sites

:pilot:

Ne daj se Riverman..upoznaj svoj auto da bi ga vise voleo...:)

:D :):D :P :blink: :) :) !i da znas,necu se predati(nisam ni mislio,suvise volim svoju trojichicu,ne predaje se alen a.k.a. river tako lako)! hvala svima na podrsci!uh!!!

Link to post
Share on other sites
A mozes i da kupis obicne plocice, a taj kablic na levom tocku kratkospojis, i opet ne svetli nista....ali moras da za 10-20-30.000 km proveris koliko su ti se pojele plocice

o.k.proverit cu situaciju! :)

Link to post
Share on other sites

I ja sam se prvi put zacudio sta to oznacava kada se upali ta lampica... i isti trip je bio kao sta sad nije uredu!!! :)

E pitanje za sve gde se kupuje taj senzor ako cekne? :)

Gde se kaci da bi lampica opet radila kada se istrose plocice? :P

Jel samo senzor pregori pa ne sija lampica ili i lampica pregori?

POZDRAV :)

Link to post
Share on other sites

kada kupujes disk plocice kupis i te kablove,namontira se fino,polako i kada ti se istrose te plocice uz pomoc tih kablova upali ti se lampica na tabli da moras opet mijenjati plocice...e sada moze se i prespoiti sto kaze hermes i onda ti nece nista svijetliti ali ti moras obratiti paznju koliko se plocice trose...

Link to post
Share on other sites