gde ce ko na odmor ovog leta


Recommended Posts

Letujes u hotelu MUP-a Srbije....Sad mi je jasno kako si vozio bez dozvole toliko godina!

ma to mi sredio surak,da ne kazem surnjaja + letujemo zajedno!on je u vladi organ i to je jedina stavka gde imam veze s panduracijom hahaha!eto,nije tajna!

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Crnogorci su me odusevili...

Skoro sam se vratila iz Herceg Novog (koncert i jos 7 fenomenalnih dana)...nisam bila tamo 10 godina, prelepo, sredjeno, cene normalne, usluga fenomenalna, hrana odlicna.... Svaka cast kako se crnogorci mimoilaze autima u onim svojim uskim i uzasno strmim ulicicama... :lol:

Link to post
Share on other sites

e bas mi je drago da ti se svidjela Crna Gora...

Ljudi,ko god dolazi ili ima namjeru da dodje neka se javi...

bas smo se danas u Sutomoru nasli nas kolega mave,njegov drug(nas buduci kolega) njihova kockica,moj e46 i ja... :lol:

super bilo,ispricali se,zvali DRAGANCETA,malo ga tracali i tako...ja sada stigoh u HN a ako mognem mozda i sutra skoknem da napravimo rostilj...

Link to post
Share on other sites
Crnogorci su me odusevili...

Skoro sam se vratila iz Herceg Novog (koncert i jos 7 fenomenalnih dana)...nisam bila tamo 10 godina, prelepo, sredjeno, cene normalne, usluga fenomenalna, hrana odlicna.... Svaka cast kako se crnogorci mimoilaze autima u onim svojim uskim i uzasno strmim ulicicama... :)

mislim sta reciiii :) drago mi je zbog toga :D

Link to post
Share on other sites