gde ce ko na odmor ovog leta


Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Neko grcko ostrvo, Zakintos verovatno. Ali sve u iskljucivo neturistickoj i nekomercijalnoj varijanti od kojih mi se dize kosa na glavi. Soba, plaza, vino i masline. Sve sto ti treba... :pilot:

Link to post
Share on other sites

JU JU JU.... nemoj da vas sanjam, nemoj da se ko nije javio kad dodje u HN... ja i Drasko smo tu takoooo daaaa...... ;) imate moj broj tamo u imeniku pa zoviteeee slobodnooooo... sa dzonijem se vec vidjeh na kratko, al otici cemo na pice ovih dana.... :ok: :preved: :preved:

Link to post
Share on other sites

Zbog ocekivanja "prinove" na 4 tocka (e46 320d 150PS) ove godine lokalna varijanta, Bajina Basta. Sledece nedelje je Drinska regata. Ko nije bio, treba da ode. Ludilo. Tu je i Tara, Mitrovac, jezero Perucac. Ma kakava Svajcarska. Pivo i "komplet lepinja" je zakon. ;) :ok:

Link to post
Share on other sites

Veliki planovi, slaba realizacija :ok: Jbg... problemi sa pasosima a i auto mi je odvukao sav kesh. Mozda upadne neka varijanta za London sa jednom drugaricom, ali to je cista teorija. Doduse, ja sam proletos vec isao do drugog kontinenta, tako da i nije tako strasno ;)

Link to post
Share on other sites

Posto sam zauzet celog leta sve do kraja septembra na more cu ove godine ici tek zadnjih dana septembra. U pitanju je Antalya i hotel Hillside SU.

Jos od proleca sam planirao da u julu ili avgustu odem kolima 10 dana na Lefkadu, ali to ce sacekati neko sledece leto, san mi je da vidim te cuvene plaze na zapadnom delu Lefkade i da se provozam novim grckim autoputem Egnatia-Odos

Link to post
Share on other sites
Jos od proleca sam planirao da u julu ili avgustu odem kolima 10 dana na Lefkadu, ali to ce sacekati neko sledece leto, san mi je da vidim te cuvene plaze na zapadnom delu Lefkade i da se provozam novim grckim autoputem Egnatia-Odos

....o, da, da.....bila proslog leta

Link to post
Share on other sites

ako Bog da,31.7. - 09.08. Becici,hotel Beograd,MUP Srbije(ne pitajte kako),a ova varijanta sa djonijem u H.N. nije losa ideja,pogotovo sto sam sad legalni vlasnik voz. dozvole nakon 15 god.,hahahaha!

Link to post
Share on other sites
Ja cu opet na Santorini u septrembru ..dva puta zaredom...toliko je fantasticno ...

jel s bemvejom(kakav izgovor covece),oli busom?

Link to post
Share on other sites
ako Bog da,31.7. - 09.08. Becici,hotel Beograd,MUP Srbije(ne pitajte kako),a ova varijanta sa djonijem u H.N. nije losa ideja,pogotovo sto sam sad legalni vlasnik voz. dozvole nakon 15 god.,hahahaha!

Letujes u hotelu MUP-a Srbije....Sad mi je jasno kako si vozio bez dozvole toliko godina!

Link to post
Share on other sites

evo slika iz Alanje...

1. Transporteru jedan lep primerak bmw-a

bmwjebmwsa7.th.jpg

2. Za ovim plachu vashi BMW-i...

pravapumpapk9.th.jpg

3. Tuning Styilng Fandjo, tursko izdanje

tjuningstajling1ko2.th.jpg

Ovo niste videli... ja sam ih nazvao "GLADIJATOR RATKAPNE".. mnogo puta ponavljani deo stajlinga ovde...

tjuningstajling2xc3.th.jpg

toliko za sad... uzivajte

Link to post
Share on other sites