Recommended Posts

Kada se vozi polako u rikverc kao da grebe nesto u zadnjem levom tocku, kada se skrece u bilo koju stranu kao da blokiraju malo zadnji tockovi, sve kad se vozi polako, kad se malo brze udje u krivinu nista se ne dogadja? Jedan majstor kaze senzor neki od 30 evra jedan kaze reduktor od 300 do 700 evra. U autu upaljen senzor 4x4, izduvane gume, ne radi kazaljka sata? Ja nisam kod auta trenutno, tj ja ga vozim mesec dana godisnje, sestri se ovo dogadja, ja sam u inostranstvu, oba majstora to znaju.. :)  

Link to post
Share on other sites

Ja sam izmenjao sve 4 stavio zimske u oktobru i vozio 5 6 dana, i otisao, sve bilo u redu. ona kaze da je samo izasla u rikverc sa parkinga i da se odjednom to dogodilo. Inace znas da mi se lampica palila 4x4 dok ne pomerim malo, pa se ugasi, al sada stalno sija.. Znaci ovo iskustvo ima da mi odere kozu sa ledja..

Link to post
Share on other sites

PA da, vozene su prosle godine, tj vise su stajale, ali sve cetri iste, isti proizvodjac.. Koliko se ceka da se to namesti, popravi. Necu ga dirati dok ja ne dodjem u srbiju, ne znam hoce li to biti u februaru ili martu, al ja to moram da vidim kako izgleda i sta se dogadja..

 

Link to post
Share on other sites