Recommended Posts

Ja sam na M6ici video i to mi je bruka......lepljenje i carbon look su kiceraj,

opet moje misljenje, jbg...

Link to post
Share on other sites

Carbon Look bi mogao da jako lepo prodje ako bi bacio ruku-dve laka preko folije da bi dobila dubinu....Ali kasnije to skinuti je akanje jeza....

@Ugi

Odakle ti ove slike uopste?Vidim da je lik iz ZGa a otprilike znam ko sve radi ovakve stvari tamo i jos vaznije znam kojim materijalom se radi,ali ne znam ko je dovoljno blesav da "na mokro" radi ovoliku povrsinu...

Link to post
Share on other sites

pravi karbon se lepi na peskiranu povrsinu-odmascuje se lakira tri-cetri puta i svaki lak ima svoju namenu[prvi ucvrscuje karbon i lepak, drugi trpi temperaturu od nekih par stotina stepeni i ne dozvoljava da potamni vremenom i treca ruka je visok sjaj koji se posle pecenja polira do super sjaja a cetvrti, jebemli ga] karbon je vlaknaste prirobe, kao tkanina i veoma opasan za rukovanje. ja sam odradio kod njega za e34 16 delova [normalno za dz] ali nije propustio priliku da mi kaze da bi me to kostalo kod nekoga drugog oko dva soma eura babic zna kako je to izgledalo. nisam sve stavio na auto nesto sam i podelio i mogu vam reci da su svi koi su to videli bili odusevljeni. sto se tice cene nekih delova, mozemo da se pokupimo i ponesemo ko sta hoce da mu se odradi i da vidimo. na sajtu su radovi kod njega u fabrici u nemackoj, ali ovde nemoze da bude skupo srbija je ovo brale.

Link to post
Share on other sites
Carbon Look bi mogao da jako lepo prodje ako bi bacio ruku-dve laka preko folije da bi dobila dubinu....Ali kasnije to skinuti je akanje jeza....

@Ugi

Odakle ti ove slike uopste?Vidim da je lik iz ZGa a otprilike znam ko sve radi ovakve stvari tamo i jos vaznije znam kojim materijalom se radi,ali ne znam ko je dovoljno blesav da "na mokro" radi ovoliku povrsinu...

to je sa foruma hrvatskog bmw cluba, a radi radionica koja se zove DAJ FOLIJE ili tako nesto.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...