Problem postavljanja fotografija na forum


Recommended Posts

Forum mi ne dozvoljava da postavim fotografije na forum. Probao sam sve moguce opcije ali ne ide. Promenio sam i sajt za cuvanje fotografija ali bez uspeha. Na druge forume se fotografije postavljaju bez ikakvih problema. Jel ima jos neko problem ili ga imam samo ja ? 

Link to post
Share on other sites

Nije do foruma nego do fotografija koje su postavljene u neki folder na internetu. Kada fotka nije u folderu, onda se lagano postavlja. Problem nastaje kada se ta ista fotka prebaci u folder na, recimo, Photobucketu. Sve je skoro ok. :)

Link to post
Share on other sites

Mali hosting paket?

Послато са GT-I9300I уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ima li neko ideju zbog cega ne mogu da postavim fotografiju na forum kada iskopiram direktan link fotografije iz nekog Photobucket albuma ? Kada je fotografija van albuma u "library" odeljku onda nema probelma. Problematicni linkovi fotografija rade na drugim forumima. . 

 

On 1/29/2017 at 0:30 AM, Zeljkamp said:

Forum mi ne dozvoljava da postavim fotografije na forum. Probao sam sve moguce opcije ali ne ide. Promenio sam i sajt za cuvanje fotografija ali bez uspeha. Na druge forume se fotografije postavljaju bez ikakvih problema. Jel ima jos neko problem ili ga imam samo ja ? 

 

Link to post
Share on other sites