525 24v 1992. godiste


Recommended Posts

da, znam za to, jos nisam stigao dotle.. mada mi se ne svidja ni velicina filtera, na stranu sto je original K&N... mislim da je najbolja kombinacija K&N replejsment filter u fabrickoj kutiji

hvala na pohvalama, tek ce da bude lepa kad sve sredim, ali za pocetak je ok

Link to post
Share on other sites

spolja izgleda kulturica... mozda bi imalo nesto da se doda, ali to je to u sustini, daj neke slike unutrasnjeg prostora

Link to post
Share on other sites

hvala.. boja se i meni svidja... spolja ne bih nista dodao osim male lajsne ispod prednjeg branika i to u crnoj boji

enterijer je bio katastrofa... dobio sam ga ovako: tapaciri vrata presvuceni crvenim skajom, rucica menjaca, rucica rucne i napred ispod table isto... a sedista sa presvlakama od 400din u sivo crvenoj boji sa turbo natpisima... meni je to blago receno odvratno, mada o ukusma ne treba raspravljati

trenutno ubacujem M5 enterijer skroz u crnoj kozi.. po mom misljenju to bi mu najlepse cucnulo.

treba mi ako nadjem negde u uglovima prednjih vrata kod retrovizora (sa unutrasnje strane normalno) plasita sa zvucnikom, onda, u crnoj bolji aluminijumske papucice i neke pristojne patosnice, neki mali vufercic moze i aktivni, muzika mu je neki JVC mp3, nije lose, nije nista posebno al ne interesuje me bolje... i tako imam tako neke sitne planove sta cu sve da mu uradim...

mora da cucne i plin... 9-12l po gradu na malom gasu... mora da cucne neki dobar plin

Link to post
Share on other sites

Super, samo ga radi diskretno, kao i dosad, nista napadno. Svidja mi se zadnji spojler i onaj na zadnjem staklu (kako se zove to cudo?). Jel to perla boja automobila? Svakako ubaci onaj crni detalj sto si napomenuo, da razbije monotoniju. Meni se ne svidja onaj poprecni stabilizator, podseca me na tjunirane kadete i jugise, odn. na one automobile sa slabom sasijom kojima je potrebna svaka vrsta ucvrscenja zbog torzije da se ne pokrive. Sada ako je tebi ok i jos sluzi svrsi onda samo napred. ;)

Sve u svemu SUPER. Jedva cekam uzivo da ga vidim na nekom skupu!

Link to post
Share on other sites
. Jel to perla boja Meni se ne svidja onaj poprecni stabilizator, podseca me na tjunirane kadete i jugise, odn. na one automobile sa slabom sasijom kojima je potrebna svaka vrsta ucvrscenja zbog torzije da se ne pokrive.

boja nije perla, ne presijava se ni u jednu boju, a sto se tiche "poprechnog stabilizatora" tj. koske ispod haube, ako si na to mislio... nek stoji, nije na odmet..

idem da sklapam enterijer... dok nije pochela ozbiljna vrucina!

Link to post
Share on other sites

Pojavishe se i "brat od strine" mojoj petici.

Lep primerak petarde!

Fino si je doterao!

Link to post
Share on other sites

e druze , auto ti super izgleda, samo mi kazi koliko je to sve finansijskih sredstava ? jer ja neshto kombinujem, mozda bih uzeo neku takvu peticu ali 520 motor

Link to post
Share on other sites

Daj da vidimo taj enterijer koliko ga montiras vise :D

@FloMaster

Bmw-u taj poprecni stabilizator na kosevima ili ti "koska" kako je svi zovu znaci i to puno, znaci nije bitno na sta podseca ako radi posao i sluzi necemu...

Link to post
Share on other sites
e druze , auto ti super izgleda, samo mi kazi koliko je to sve finansijskih sredstava ? jer ja neshto kombinujem, mozda bih uzeo neku takvu peticu ali 520 motor

ja sam auto dobio u menjazi sa kumom

za ovu peticu sam dao Mercedes E220 1996, sa 2.3 16v motorom (oko 185hp) i plinom... vrednost je bila oko 4600-4800e, posto je kum doplatio jos 500e za plin

Link to post
Share on other sites
Daj da vidimo taj enterijer koliko ga montiras vise :dance3:

@FloMaster

Bmw-u taj poprecni stabilizator na kosevima ili ti "koska" kako je svi zovu znaci i to puno, znaci nije bitno na sta podseca ako radi posao i sluzi necemu...

Enterijer montiran!!! slikacu ga sutra, sta da vam kazem skoro drugi auto, jos da promenim kozu oko menjaca i ruchne da stavim crno i onda je sve ok, a da ima jos napred ispod table, obloga konzole je isto crvena p i to bih zamenio ili cu da ga ofarbam u crno... i onda ce biti to to sto se izgleda tice.

transportera nema nigde ko da je u zemlju propao.. cuo sam da radi 3 smene.. kupuje se neki m6..m7.. hehe

Link to post
Share on other sites

img088lh2.th.jpg

img089hq3.th.jpg

img090lm3.th.jpg

img091ry1.th.jpg

img093ot5.th.jpg

img094rb0.th.jpg

ubacheni tapaciri i oba prednja i zadnja sediste, ostalo mi je da onaj ruzni crveni tapacir kor prednjih nogu obojim u mat crno, zamenim kozne obloge i ruchicu menjacha i rucne

nazalost volan od m5.. ne pashe... poshto je moja verzija volana sa air begom... jebiga life is a bitch... nacicu neki drugismrc

sto se mehanike tiche.. jos da namestim heb jel klima ko lud, slinimi negde servo ulje i rikverc svetlo.. i to je to, poshto ne smem da se usudim da rasturim shiberdah, nek ostane siguran i zatvoren...

to bi bilo to za sad... nadam se da mi benka izgleda sve bolje i bolje..

Link to post
Share on other sites

Pozdrav druze! Auto ti je stvarno lep, sve pohvale! Inace, auto si pretpostavljam kupio u Loznici (ne mislim samo zbog LO tablica) posto sam ja iz Loznice i vidjao sam ga vec odavno! Dobro je uradjen skroz, mada je prethodni vlasnik malo preterao sa sredjivanjem (tj. sa kicerajem), mada vidim da ga ti brzinski vracas u izgled kakav dolikuje jednom BMW-u!

Jel bi prodavao taj volan od m5 sto ti neodgovara i po kojoj ceni?

Link to post
Share on other sites