Recommended Posts

Imam problem sa senzorom ispod sedista suvozaca.

Taj senzor je tu da proverava da li neko sedi na sedistu ili ne, ako sedi. u slucaju udesa, on otvara

airbag-ove na toj strani, ako ne sedi onda ne otvara.

E sad, upalila mi se lampica na instrument tabli koja ne da iritira nego je*e kevu.

Kako, ako nista, tu lampicu da iskljucim ( ako napravim nekad sra*e, boili me uvo i da se svi jastuci otvore )

UPOMOC :D

Link to post
Share on other sites

zameni senzor air bag-a,ne daj boze, neciji zivot moze biti skuplji od 50eur,koliko kosta taj senzor ili se pomiri sa tim da ti se pali lampica,ali ne moj ga gasiti..........

Link to post
Share on other sites

neeeeee

Nece ugroziti neciji zivot, on sluzi da ne napravi stetu, ako je samo vozac u autu da ne otvara druga 3 jastuka,

U slucaju bilo kakvog kvara senzora ili intervencije...tipa gasenja ili sl, on otvara sve. Tako da ne ugrozavam niciji zivot !

A ne bi to bio problem da je senzor 50-100 eura, trebalo bi da je mnoooogo skuplji !

Link to post
Share on other sites

bio sam na dijagnostici, u pitanju je senzor koji se nalazi ispod suvozackog sedista.

Postoji li neko ko se bavi elektronikom, u SRBIJI, kome mogu da se obratim.

Malo sam se raspitivao i cena za ovaj "Senzorcic" je vatra !

Link to post
Share on other sites

ma to je bilo i meni to je sensor plata.najbolje je da zamenis kosta oko 70€ plus ruke.a neverujm da ce to neko zati promenuti osim strucnjaka.treba citav sic da se rastavi.najbolje probaj jos jednom ocitati greske ali kod bmw ako i tad ne nestane moras menjati

Link to post
Share on other sites

065-524-93-21 Rasa,eto ti broj pa se javi,ako zelis da ga izglasis ili zamenis.........

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Ako si radio isto sto i ja pa ti se upalila ta lampica onda je to jasan signal da je zadnje sediste keva ;)

Meni se na 528 upalila ista ta lampica i ugasi se upravo ovako kako ti je opisano iznad! Ja sam bio skeptik, ali zaista radi. Znas kako me libo ceuv da dajem 150 e za taj senzor...

Link to post
Share on other sites