Igrice za komp


Recommended Posts

aj na neki server pa cemo lepo tamo da pricamo, da neprepunjujemo ovoliko ovu temu ovde, samo daj server...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Live for speed je napravljen 2004 ili 2005 tako Bane mislim da ces moci da igras.Evo jedan koristan link u vezi LSF

http://www.sert-lfs.net/site/Srpski forum

Inace ja sam zadnje dve godine igrao GTA:SA postoji mod za trke i mnogo servera jer je SA:MP predvidjen sa online igranje.

http://www.sa-mp.com/

Najpopularniji trkacki mod je AdrenalineX ovo adrese foruma i tu je IP adresa servera http://www.adrenalinex.co.uk/

Ko zeli da igra neka instalira GTA San Andreas kasnije mod nazvan SA:MP(nije potrebna orginal igra za online igranje)

Link to post
Share on other sites

drogirao sam se jedno vreme sa LFS , i mogao bi ponovo ....

aj nek neko otvori neki server sa nazivom naseg kluba i da svako vece se tamo nalazimo recimo u 23h i odradimo koju partiju ..... sa onim maleckim gti autima......

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jel ovo ti vozis? kako bi mogao da mi prebacis podatke za tu stazu? extra je, i kako si snimio ovo da i ja snimim nesto?

Link to post
Share on other sites

Sto sam bre prso nisam ja od onih sto samo pricaju ja upalim kola pa pokazem a ne da pricam mesec dana i onda me nema nigde :vampire:

Link to post
Share on other sites

I mozes li da mi postavis par slika iz pticije perspektive pa da je ja sam napravim ( ono, print screen )?

Link to post
Share on other sites

A ok, jedva cekam, pa ces mi reci kako da snimim pa da te razbijem :vampire:

Link to post
Share on other sites

Sad gledam nisi je lose odradio, posto je krug u kg-u trajao oko 40 sekundi, a ovaj tvoj na snimku traje oko 36... sto je priblizno....

i jos kad se uzme u obzir da je igrica malo brza od realnosti... to mu dodje to....

Link to post
Share on other sites

Layout moze da koristi samo onaj ko ima otkljucan S2 (ja imam, original, poslao mi lik kod sa lfsforum.net, 30e platio).

Inace, ne zauzimaju mnogo, desetak kB maksimum, tako da nemate potrebe da "prekucavate stazu", Kick, ti bi mogao da uploadujes layout na neki sajt, pa stavi ovde link. Inace, omiljeni automobili su mi FZ50 (dusu dao za drift, imam mnogo dobar setup) i LX6 (iliti Lotus Super Seven). Kuci odlicno driftujem, ali ovde u igraonici mouse sensitivity je mnogo veliki (a ne moze da se promeni), tako da sam zesce jadan kad igram :P Aj recite na kom serveru igrate.

Preporucujem svim igracima LFS-a da se uclane na lfsforum.net, tu mozete da skinete neke lejaute koje su pravili clanovi foruma.

P.S. Jel zna neko da uradi 360 u toku voznje? Mogu da vam pokazem ;)

Link to post
Share on other sites

Da je dovrsim samo pa cu da postavim. Daj taj setup da vidim kakav je. Ja vozim samo onog turba ;) a ide i FZ50 i onaj 4x4. Pa lako je 360 stepeni. Nema nista bez G25 za pravi drift.

Link to post
Share on other sites

Ne mogu sad da kacim setup, u igraonici ima neki program koji mi ne dozvoljava upload/download, ali u fazonu samo sper, spustis ga malo i to je dosta, pritisak malo povecas u zadnjim gumama (nemoj da preteras, tesko je kontrolisati auto) i to je to. Auto ima dovoljno snage tako da nije potrebno da smanjujes prenosne odnose itd ;)

Sto se tice onog 4x4, isto to, samo sto moras da svu snagu (tj 95%, ne moze 100) stavis na zadnju osovinu i gotova stvar :P

360 radim tako sto u sred voznje stisnem kvacilo, ubacim u rikverc i dam gas. Mogu samo da zamislim sta bi se desilo kad bih to stvarno uradio u toku voznje :preved:

Ne daju mi se pare za G25, moram prvo Lajku da kupim :)

Link to post
Share on other sites