Igrice za komp


Recommended Posts

Ja imam sve verzije Need For Speed, odigrao sam ih sve od pocetka do kraja, ovu Top Speed sam poceo, ali doslo ljeto, pa je vreme bilo ogranicavajuci faktor!

Inace, jos i dan danas ponekad upalim, tj. instaliram UnderGround ili Hot Pursuit 2, da se istresem malo.

Kick, koja je to igrica LFS? Nikad cuo!

Vidim da je na nasem, mozda zato nisam upoznat sa istom.

Trenutno derem kod Kuma onu Gran Turismo V Prologue, mrak je, malo je glupo sto se nemogu auti sredjivati, ali grafika i sve ostalo je fenomenalno.

Ovu M3 nisam video jos, malo sam ispao iz tog ringispila igrica u poslednjih godinu i nesto, mozda camk i duze nisam u toku, jebiga.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@baki

Ma bre nije uopste zahtevna, a mnogo dobra stvar je sto se tockovi okrecu misem tako da mogu da se zaokrenu koliko zelis, a ne kao na tastaturi stisnes levo(A) i on okrene pun... imas da podesavas kocnice, vesanje, prenos(samo stavis sper), gume, ugao tockova, pritisak u gumama, ma bre sve zivo... extra je samo sto novi deo nema onaj sa zadnjom vucom sa turbom, al moze da se otkljuca, ako nekome treba mogu da pomognem oko otkljucavanja svih kola i svih staza, al to je samo ovako kada igrate offline... najaca igra.. Tako da baki ti to instaliraj i treba ti mis.... I postavicu kako se otkljucava

Link to post
Share on other sites

E da ima i naravno da se steluje duzina prenosa(diffa), za svaku brzinu po zelji... Ja sam ga bas skratio tako da sad hvata iz svake...

Link to post
Share on other sites

Kako otkljucati LFS ver. Z. Testirano, radi, nema virusa

Installation

1) Download the unlocker- Downloadovati unloker

2) Extract the unlock to your LFS installation Directory- Ekstraktovati ga u folder LFS-a

3) Run the program, enter any name and password and press Ok- Pokrenuti ga i ukucati bilo sta za ime i lozinku

4) There is should be unlocked- Trebalo bi da je otkljucano

5) Pokrenuti igru

http://rapidshare.com/files/138031161/LFS_S2Z_KeyFileGen.rar

Kad udjete na link idete na "free user" ko ne zna... ko otkljuca neka javi utiske

moze da se provoza i formula 1, da vidite to ubrzanje...

Link to post
Share on other sites

Ja mislim da ce moci, probaj, al ne znam hm... skini ako te ne mrzi... treba ti 30-40-50min kad imas vremena...Moze 100% nego ce mozda seckati, na to sam mislio

Link to post
Share on other sites

Pa da trebalo bi da mozes svaki auto da izaberes... Koju si verziju LFS-a skinuo?

Link to post
Share on other sites

Podesi samo da ti se volan okrece na mis-a... A za drift stegni vesanje skroz i stavi BLOKIRANI DIFF, i pritisak u gumama do kraja, i uga brednjih tockova od +3,5-+4,5, a ugao zadnji -(minus)1,8... i to ti je to, skrati prenos....

Link to post
Share on other sites

Zato sto na strelicama ne moze normalno da se vozi, jel kada stisnes da skrenes na neku stranu on okrece pun na tu stranu,

pa moras da seckas, a na misu je drugacije, mozes da pomeris malo mis i okrenes volan za 10 stepeni, jos malo pa 90 stepeni, i da odrzavas kao da imas volan, pa okrenes onolko kolko si i volan okrenuo... i tako je jedino resenje za drift....

kad bih mogao nekako da snimim neki video al ne znam kako...

Link to post
Share on other sites

Pa znam za to snimanje, al ne znam kako vama da pokazem... A volan, nije to to zato sto se okrece samo 90 stepeni, a oni bolji koj se okrecu po 900 stepeni (G25) on 20,000 hiljada dinara, a to se nikako ne isplati.... Pitaj Kicka mislim da ima i neki povoljniji a da se okrece isto tako nesto... a ovi po 2-3000, su sranja...A G25 ima menjac manuelni kao na kolima, i kvacilo i 900 stepeni, sacu da nadjem jedan klip pa da postavim...

Link to post
Share on other sites

a sad nigde jel nemam ovaj sa turbom XRT, inace bi igrao, mogu ja i sa ovim ako oces sad malo da probamo, reci gde ti igras i ja dolazim... sa ovim bez turba....

Link to post
Share on other sites