ivi_bridge

Lajsna zadnjeg stakla E60

Recommended Posts

Cao, menjao sam juce soferku, i pitam majstora u glass servisu za savet, jer mi je lajsna na zadnjem staku (e60) ispucala od sunca i ne znam ni ja cega, majstor kaze ajde da ti ja skinem tu lajsnu, ona nicemu ne sluzi...

Meni ovo zvucalo sumnjivo pa nisam hteo da skida, a da bi se nova stavila neophodno je skinuti celo staklo. Da li se neko igrao sa ovim ili skidao lajsnu ? Ima dosta automobila koji nemaju ovu lajsnu, ali opet ne znam :D

Cao, menjao sam juce soferku, i pitam majstora u glass servisu za savet, jer mi je lajsna na zadnjem staku (e60) ispucala od sunca i ne znam ni ja cega, majstor kaze ajde da ti ja skinem tu lajsnu, ona nicemu ne sluzi...

Meni ovo zvucalo sumnjivo pa nisam hteo da skida, a da bi se nova stavila neophodno je skinuti celo staklo. Da li se neko igrao sa ovim ili skidao lajsnu ? Ima dosta automobila koji nemaju ovu lajsnu, ali opet ne znam

Tacno je da je estetski, ali jako je gadan bez toga ta lajsna je iz dva dela ima donju na dnu stakla i jednu u cirilicno slovo P oko stakla. Mnogi skidaju celo staklo i zeznu grejace ili nesto, postoji caka da se NE skida staklo i zameni se originalnom lajsnom. 6000 kosta ta lajsna u P oko stakla koju bi ti menjao plus montaza kod mene u servisu. Ako budes kod mene u firmu zvao reci ce ti da ce skinuti staklo i staviti ispadne skupo do djavola tako da ako ti bude trebalo obrati se meni direkt da ti to zakazem i bez brige. Inace u radulovicu je oko 3700 taj keder. Pozdrav

Sent from my SM-J730F using Tapatalk