Recommended Posts

Planiram da uzmem navigaciju ali nisam siguran u izbor modela.Potrebno mi je da ima mape srbije,grcke i okolnih zemalja i da budu rutabilne, da ima mp3.JPEG i da cita divX. Molim sve koji imaju iskustva s pojedinim modelima da to podele s nama.

Link to post
Share on other sites

ja imam vec par god. tomtom prezadovoljan sam ekstra je,mada sam cuo da je i garmin dobar ali ja ga nisam imao

Link to post
Share on other sites

Ja sam koristio TomTom za mob. ali nisam bio uopste zadovoljan. Mislim da je iGO najbolji pa onda Garmin. AlexBMW je pitao za neki uredjaj a ne za software :)

Link to post
Share on other sites

Evo ako oces da ti dam broj mog ujaka godinama se bawi time, i covek drzi samo najbolje, razume se u to 100%,

i sve ce ti reci koj uredjaj je za koju cenu najbolji, i lepo ce te posavetovati, ali covek stvarno voli to i neces pogresiti,

a ima i dobre cene, ili ako bilo kome treba vi popricajte sa njim uverivete se i sami...

Link to post
Share on other sites

Ja imam garmin nuvi 200 to je osnovni i najjeftiniji model.

Generalno sam zadovoljan. Ma da sam mu nasao dosta gresaka u mapi beograda. Ali ok.

Samo je pitanje sta tebi treba. Ostali garminovi imaju iste mape pitanje je samo sta jos mogu.

Ako ti koliko vidim hoses i filmove da pustas to mislim da nije moguc sa garminom. Ali sam cuo da asus moze pa ti vidi.

Link to post
Share on other sites

u zadnjem broju casopisa TUNING STYLING imas detaljan clanak o tome .... dosta su nahvalili neki EVERTONOV model koji ujedno ima i dvd i mp3 , ne brljavi a cena mu je sasvim solidna ako valja kao sto kazu , oko 20 000

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

VT-DI702 ONE Din Car DVD with 7" Touch Screen LCD +Bluetooth + Radio+ TV+ SD/USB

Http://www.szviewtech.com

strava sprava , win ce, cita sve kartice, radi i garmin, stize mi sample za koji dan

cena je 245 dolara plus 78 dolara za gps antenu

sve podrzava, mp3,divx,bletooth, navi, moze i garmin, a ima tomtom i igo .....

samo da stigne pa vas obavestavam a i u narandzastoj je boji :)

Link to post
Share on other sites
...Potrebno mi je da ima mape srbije,grcke i okolnih zemalja i da budu rutabilne

ako ti treba mapa, navedenih ili bilo kojih drugih, iz 2008 javi se i dogovorimo se i poneses SD karticu i napakujem ti svega. normalno dzaba.

Link to post
Share on other sites

Ja imam MIO MOOV360, odlican je, originalan MIO softver radi perfektno, mada sam ga "razbio" pa sad imam i sve ostale softvere i sve mape, a sada i pusta muziku, filmove .... B) :ola: :vampire:

Link to post
Share on other sites
VT-DI702 ONE Din Car DVD with 7" Touch Screen LCD +Bluetooth + Radio+ TV+ SD/USB

cena je 245 dolara plus 78 dolara za gps antenu

Dobra cena, ali jesi li narucio i 2 DIN adapter za e46?

Jer tesko ces ga kod nas naci...

Link to post
Share on other sites
ako ti treba mapa, navedenih ili bilo kojih drugih, iz 2008 javi se i dogovorimo se i poneses SD karticu i napakujem ti svega. normalno dzaba.

Pregovaram za neki TomTom, cena je smesna, ali sam cuo da ima problema sa mapama za Srbiju - tacnije, nisu najbolje i zastarele su (aktuelna verzija 608). Kupovina tog uredjaja zavisi od toga da li mogu da se nabudze nase mape. Lik mi rece da ova ima instaliranu Zapadnu Evropu, ali da u istocnoj ima samo glavne puteve.

Da li mozes pomoci?:o

Izvinjavam se moderatorima za OFF, ali nesto ne funkcionise PM:(

Link to post
Share on other sites

Bolje preskoci TomTom ja sam ga koristio na symbian-u i dosta je slaba mapa ima samo glavne puteve jedino ako je izasla neka novija verzija pa da je sve to ispravljeno i dodato ali tesko. Npr kod naplatne rampe na bubanj odjednom mi izbacio neki zaobilazni put jer ne vidi dobro autoput sta da pricamo za manje puteve :o

Link to post
Share on other sites
Dobra cena, ali jesi li narucio i 2 DIN adapter za e46?

Jer tesko ces ga kod nas naci...

1 din je, ne zauzima dva mmesta, ima motorizovani displej!

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Da podignem zaboravljenu temu...

Treba da uzimam navigaciju pa da vidim sta je najbolji kompromis cene , pouzdanosti , dizajna, mapa i kvaliteta...

Uzeo bi navigaciju 6-7 inca sa multimedijom...

Ove Bluberry mi izgledaju zanimljivo bar sto se dizajna tice.

http://www.dsmarket.rs/gps-navigacija/view-all-products.html

Najvise bi mi znacilo taj proizvodjac, taj model to to i to... ;)

Budzet mi je tu negde oko 150 evropejaca...

Unapred hvala...

Link to post
Share on other sites

ja imam Blueberry ,platio 100eura radi na IGO programu !!besprekorno bez ijedne greske ,bio sam u Slovackoj,Madjarskoj,Hrvatskoj i Austriji i svuda je radila posao bas dobro ,Srbija isto sve pokriveno!! Baterija drzi oko sat i po bez punjenja ali ja je drzim uvek na charge !toliko od mene ako ti je sta pomoglo .

Link to post
Share on other sites

Uf...ja moram da pohvalim moj Becker.

Model z 102, ali ti premašuje budžet za nekih 50 evara.

To je inače stari model.

Pouzdani uređaji, nemačka firma, mislim da je iGO u njima.

Ono što mi se sviđa, je da Becker ne pravi svoje mape, kao Garmin,

nego kupuje od proizvođača iz države.

Za Srbiju, mape im pravi Plan plus.

Imena ulica pokazuje onako kako piše na tabli, a ne neki jadni pokušaj prevoda.

Punjač je u nosaču, tako da nema bockanja u uređaj,

pa da se razvali utičnica.

Samo ga staviš na nosač i odmah je uključeno punjenje.

Možeš da gledaš filmove, slike, da slušaš muziku, ima ubačene igrice.....

Za 200 eura kupićeš odličan uređaj.

Mislim da čak i nema ništa ispod 200 eura.

Preporuka, u svakom slučaju.

Link to post
Share on other sites