Pozdrav za sve clanove foruma


Recommended Posts

Pozdrav dobri ljudi !

Zovem se Dejan i iz Zajecara sam. Imam 49 godina i do sada nisam vozio BMW .Prosle nedelje parkirao sam 320d e90 u dvoriste.

Nadam se da cu biti zadovoljan sa njim (za sada jesam 😂).

 

Link to post
Share on other sites

Pozdrav "komšija"! Ne znam kakva su ti očekivanja ali lako može da se desi da nikad više ne razmišljaš o drugom automobilu! Bije ga glas da je skup za održavanje. Jeste, u odnosu na neka vozila. Ali, za uzvrat pruža ogromno zadovoljstvo u vožnji! Ako si uzeo dobar primerak sigurno se nećeš pokajati! Ja se družim sa BMW-om 7 i po godina i nisam se razočarao, iako sam 2012. godine uzeo kocku koja je bila u zapuštenom stanju. Postepeno sam je dovodio u red i dobio sam jako pouzdan auto, bez obzira što je 1990. godište. Išao sam sa njim u Grčku 2014. godine, letos do Crne Gore, bez ikakvih problema. Nikad me nije ostavio na putu. Zato i nisam hteo da ga prodam, već ga ostavljam ocu da ga služi. Doduše, iskren da budem otac mi je i pomogao da kupim pre 2 meseca e46 320d, karavan,  2004. godište. Za sad sam zadovoljan. Inače, ovde možeš naći mnogo korisnih stvari i uvek pitati za savet. Ima članova koji su u toku oko svega i pomoći će ti sa zadovoljstvom! Dobrodošao u "sektu"!!!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...