Dexa_za

Pozdrav za sve clanove foruma

Recommended Posts

Pozdrav dobri ljudi !

Zovem se Dejan i iz Zajecara sam. Imam 49 godina i do sada nisam vozio BMW .Prosle nedelje parkirao sam 320d e90 u dvoriste.

Nadam se da cu biti zadovoljan sa njim (za sada jesam 😂).

Pozdrav "komšija"! Ne znam kakva su ti očekivanja ali lako može da se desi da nikad više ne razmišljaš o drugom automobilu! Bije ga glas da je skup za održavanje. Jeste, u odnosu na neka vozila. Ali, za uzvrat pruža ogromno zadovoljstvo u vožnji! Ako si uzeo dobar primerak sigurno se nećeš pokajati! Ja se družim sa BMW-om 7 i po godina i nisam se razočarao, iako sam 2012. godine uzeo kocku koja je bila u zapuštenom stanju. Postepeno sam je dovodio u red i dobio sam jako pouzdan auto, bez obzira što je 1990. godište. Išao sam sa njim u Grčku 2014. godine, letos do Crne Gore, bez ikakvih problema. Nikad me nije ostavio na putu. Zato i nisam hteo da ga prodam, već ga ostavljam ocu da ga služi. Doduše, iskren da budem otac mi je i pomogao da kupim pre 2 meseca e46 320d, karavan,  2004. godište. Za sad sam zadovoljan. Inače, ovde možeš naći mnogo korisnih stvari i uvek pitati za savet. Ima članova koji su u toku oko svega i pomoći će ti sa zadovoljstvom! Dobrodošao u "sektu"!!!

Hvala, komšija za dobrodošlicu. Imaš li iskustva sa majstorima u našem kraju? Konkretno sa električarima?