Lazar01

E60 Velika navigacija ugradnja

Recommended Posts

Pozdrav, kao sto naslov kaze, zanima me nesto vise vezano za ugradnju velike CCC navigacije u E60 model iz 2006 (pre restajlinga).

Auto poseduje business navigaciju sto znaci da ne prikazuje mapu nego samo strelice i da ne podrzava Srbiju (Balkan generalno)

Koliko je komplikovana ugradnja? Ne mislim sama ugradnja nego, konkretno, posledice? Da nece mozda poceti nesto da brljavi, pali neke greske itd? Posto o elektronici BMW-a iz ovih godina nisam cuo bas lepe price, zbog toga i pitam (unapred se izvinjavam ako neko ovo smatra glupim pitanjem).

Drugo pitanje da li uzeti navigaciju iz restajlinga ili ne? Sta cu konkretno dobiti ako uzmem noviju verziju?

Da li cu time resiti problem Bluetooth-a (zadnjih 3-4 godine mi uopste ne radi a kad sam uzeo auto radio je normalno, sad samo poveze sa telefonom a kad hocu da pozovem nekoga onda se raskaci)

Da li cu time takodje resiti problem "krcanja" u zvucnicima (kad pojacam muziku skroz do kraja radi normalno i onda posle nekog vremena pocne malo da krci. Problem postoji od kupovine od 2013.god tako da mislim da nisu zvucnici u pitanju nego nesto drugo)

Poslednje pitanje koliko para ta avantura kosta otprilike i kod kog cestitog majstora da odem da mi to odradi BG, NS, posto sam iz S. Mitrovice ne bih isao u Zanzibar za tako nesto

Hvala unapred.

Iz kog razloga najvise hoces CCC?

Ako je mapa Srbije,nemoj,nema je ni on.

Ako ti je zbog mape Srbije,bolje je da uzmes CIC.