BMW e34 fast and furious


Recommended Posts

Ako ga je kupio stari gazda garant ima nesto uštekano u autu. Pre 10-ak godina u NS na carini bilo razgledanje kola pre licitacije. Bio jedan Porše Cayen i pored njega dva ogromna majmuna. Nisu dali nikome ni da pridje autu da ga pogleda. Nije niko ni ucesce za njega uplatio, oni su ga kupili, a njihov je i bio pre zaplene.

Bio sam na par carinskih licitacija, moglo je tamo ranije fino da se pazari. Cale kupio tamo dosta kola za sebe. Najbolji je bio e23 728i na svica tablama sa 180.000km na satu. Kad smo ga dobro oprali stvarno je bio kao nov. Jedini problem je bila polomljena rucica automatskog menjaca.

Edited by dredger
Link to post
Share on other sites

Izgleda ga je uzeo jedan moj poznanik ako ne laze,a on skuplja e34. Ali ta prica mi je poznata drug skoro uzeo 330xd mpaket. U auto bukvalno masu ima da se ulozi unutrasnjost losa,truo,motor varira kad se ugrije i sve drugovi od bivseg vlasnika se otimali za auto i nakraj ga uze jedan od njih za 4000e [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
15 hours ago, Rocco77 said:

Izgleda ga je uzeo jedan moj poznanik ako ne laze,a on skuplja e34. Ali ta prica mi je poznata drug skoro uzeo 330xd mpaket. U auto bukvalno masu ima da se ulozi unutrasnjost losa,truo,motor varira kad se ugrije i sve drugovi od bivseg vlasnika se otimali za auto i nakraj ga uze jedan od njih za 4000e emoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.png

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока
 

Poklapa se prica. Paracin je u pitanju.. Navodno hoce da ga restaurira (verovatno malo nasminka, registruje i tera dalje).. 

Obzirom da je auto oduzet pre 12 godina pretpostavljam da se bivsi vlasnik ni ne seca da ga je posedovao.. xD 

Link to post
Share on other sites

Ala sam se naslusao prica sa carine. IMa neka prica, covek kupio vw kombi onaj stari, t2. I registrovao ga i vozao. Nesto mu kao lupkalo u vratima vozacevim, on skinuo tapacirung i nasao preko 200.000 eura i kartice. Al kao bacio ih je, nije imao pin hahahahaha

Link to post
Share on other sites