Recommended Posts

Evo kako je staroga uhvatila kriza srednjih godina odlučio se ( na moj nagovor ) uzeti jedan auto onako za gušt .

Naime otkad ga je kupio napravio je možda 50 km , a ja jedno 400 malo za probu :D

Evo par sličica , na autu mi se jedino nesviđa unutrašnjost u bukvi ali neće još dugo biti unutra brzo ću ja to promjeniti

18072008938hc5.jpg

19072008940sv4.jpg

19072008941st3.jpg

19072008939md3.jpg

Link to post
Share on other sites

Gde ima da se uzme da idem i ja da uzmem jedan :D

Svaka cast stvarno, ovo je prevoz za ceo zivot, iskreno ni meni se ne svidja enterijer ali Boze moj pa ne moze sve da bude savrseno !

Link to post
Share on other sites
Gde ima da se uzme da idem i ja da uzmem jedan :D

Svaka cast stvarno, ovo je prevoz za ceo zivot, iskreno ni meni se ne svidja enterijer ali Boze moj pa ne moze sve da bude savrseno !

neće dugo biti ovakva unutrašnjost , danas sam već zvao Porsche , gledam malo šta da ukombiniram , jer ova lamperija mi bode oči strašno , uostalom nisu mi jasni ljudi koji naruče takav auto , uzme si turbaka i onda oće lamperiju unutra , al eto 100 ljudi 100 čudi

Link to post
Share on other sites

Bitno je da sve to moze da se sredi i promeni, auto deluje kao da nije vozen i mislim da se isplati odraditi to sa enterijerom, ja bih uzeo crni plish i crveni konac na shavovima, video sam to jednom uzivo u ovakvom autu samo crne boje i opako mi se svidelo !

Link to post
Share on other sites

aaa,svaka cast... odlican 5 :D

sto se tice enterijera,ni meni se ne dopada.

i zar ne bi bilo bolje da je manuelni? mada turbak je to, a jos porse, kad god nagazis on cepa osecam B)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
neznam sta radi porsche na bmw forumu.svasta

jbg na bilo kom forumu da je ipak je porsche

u zdravlju ga vozio

ja bih ovu drvenu stolariju zamenio aluminijumskom :) i ovu neozbiljnu golf boju crnom i to je to

ali ipak ti se pitaš

Link to post
Share on other sites