Recommended Posts

Ovo je moja kolica, 318i za sada je takav,uskoro nadam se cucnuce neke nove felnice neki veci izduv

(doduse stavljen je mnogo veci izduv ali nije to to.)U planu imam da stavim zadnji branik(ne veliki)

i sajtne(takodje ne velike) i sto bi reko nas narod Boze zdravlje,da se ofarba ista boja jer je 86'prva

boja i moglo bi to malo da se osvezi

img0020na1.jpg

img0021st0.jpg

Link to post
Share on other sites

Pa dobro izgleda za 86-to godiste, tako da mi ce cini da bi farbanje bilo bacanje para , a i ne bi mu povecao cenu, jer je prva farba dokaz da je neudaran i da nece da protruli ako negde nije lepo uradjen.

Link to post
Share on other sites

ne planiram ja da ga prodam nego da ostane meni,radjeni su mu rubovi ali to sam znao i pre nego sto sam ga uzeo

i zadnji deo leve sajtne to sam ja radio jer je pocelo malo da korodira inace je ok

Inace farbao bih ga jer nije bas sjajna s obzirom da sam perfekcionista :preved:

Nevidi se na slici ali ima mesta koja nisu u najboljem stanju

Link to post
Share on other sites

Ako ti je krov dobar nemoj da ga farbas celog vec samo odradi parcijalno gde treba.Onaj natpis 318i stavi na desnu stranu ili ga skini.Auto mi se svidja jer deluje neudarano i kompletno.Taj motor 1.8 i m10 je vrlo ekonomican i lepo ide...

Link to post
Share on other sites

Svaka čast. Izuzetno očuvan primerak trojke za to godište. Samo napred. :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

boja je dolphin metalik i kad je nova i sveza mnogo je dobra,i

nace da dodam verovatno ce u njega 2.5 motor iz E34

Pocetkom semptembra ide na farbanje i sve oznake mu se skidaju sem 318

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
boja je dolphin metalik i kad je nova i sveza mnogo je dobra,i

nace da dodam verovatno ce u njega 2.5 motor iz E34

Pocetkom semptembra ide na farbanje i sve oznake mu se skidaju sem 318

S obzirom da stavljas tako jak motor da li menjas stozere sa federima,diferencijal,zadnje viljuske sa diskovima?

Link to post
Share on other sites