Recommended Posts

1. Verujem da je to dobro, ali da ne ulazimo u rasprave sta je bolje itd. mislim da je najbolje da covek koji je trazio misljenje iznese do koje sume moze da ide pa da mu na osnovu toga damo najbolji odgovor.

2. Pitanje za pravdu91:

Jesi li spreman da das za ozvucenje para koliko vredi tvoja kockica?

Link to post
Share on other sites

Pa covek je negde pri pocetku napisao neke komponente i trazio opste misljenje o njima. Tako da ga niko nije ganjao sta da uzme bilo sta. Ja sam mu samo rekao da su mu to super komponente. I ukazao na neke nedostatke vezane za jedinicu i pojacala. Tako da sam mu ja samo rekao kako da sastavi i oblikuje svoju muziku sa komponentama koje vec ima nameru a uzme!

Link to post
Share on other sites

1. Nemojte da se svadjate bezveze

2.Dao bi negde od 300-400e posto nemam kinte da dajem 1000e za ozvucenje a i trebam da radim limariju i enterijer.Magnat je po meni daleko bolji od pioneera tako da uzimam Power plus seriju 10 napred i elipse pozadi,a za jedinicu cu da vidim alpine ili pionir.Oticicu do GL pa cu da vidim kakve su jedinice i onda cu da javim

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

To navataj momenta na pm, on ti sve zna... Pogledaj mu samo gepek od bivse e34 sta je imao...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Guest ns-tuning.com

nemoguce je odrediti sta je bolje od ovako velike ponude,samo da znate da su high end marke neke koje nikad niste ni culi a to je zato sto kvalitet kosta a marketi uzimaju robu koja ce lako da se prodaje.

Jedno je zajednicko za sve ove marke za siroke mase da lazu karakteristike

Link to post
Share on other sites