gusi se pri kretanju i kada klima radi e39 523i


Recommended Posts

upomoc jako tesko krece ko da je trabant ima blage trzaje i moram da mu dam 4 hiljade obrtaja da bi krenuo prvom

a kada uplim klimu oce da umre kada polazim moram da ga tururam kad sam na semoforu da bi uopse krenuo

sta moze da bude

i cuje se blago kazenje necega dok vozim napolju ko ventilator kad blago kazi neku ivicu ili nesto

Link to post
Share on other sites

kao sto rece alex,moguce je da je pumpa za gorivo.na kakvu bedu od goriva vozimo nije ni cudo.moj otac ima audi 100 cc 2.0 bio je za grcku i tamo sipao njihov super plus.auto ide kao lud a izmerena potrosnja mu je 6,5 litra .mozda deluje nemoguce ali je tako.ovi lopovi u NIS-u nece nikad moci da dostignu taj kvalitet jos za 100 godina.

Link to post
Share on other sites

ako se cuje lupkanje ... moguce da je vanos ...to im je boljka

Link to post
Share on other sites

gotovo sam siguran da ima jedan vanos....

Link to post
Share on other sites

Godiste je 97

a boljka je sto nemoze da vuce dali da ga teram kod nekog da ga ultrazvucno poegla po diznama

sto se tice potrosnje pa po gradu od 13 do16 litara ali kad upalim klimu kao da stojim umestu nema snage da krene i desava se kada ga upalim da moram malo da verglam a plaio je na pola kljuca ranije sad malo vergla upali i slajka na nekih 700 obrtaja ali se i ugasi ako nekad nedam gas i naravno vozim ga na benzn jos jer je plin zanjega jako skup jos uvek

elem kako da resim problem ljudi treba da idem na put kako da krenem kad stekce ko da je trabanat

Link to post
Share on other sites

sto znaci momci da palim do delte na dijagnozu pa da vidim koliko bi kostalo tamo ako je dranje da odem na drugo mesto da se resi problem

a da li moze da se vidi bas sve na dijagnostici prosli put nisu moggli da vide neke sonde

Link to post
Share on other sites

bio sam na dijagnostici

dve stvari su otisle

ventil za ulje i vazug i senzor radilice to je za pocetak da se zameni pa cemo da vidimo kako ce da se ponasa dalje kazu da je to to ima da ide posle tga ko zmaj i drastisno manje da trosi gorivo

dali je to istina

Link to post
Share on other sites

Rekoh ti ja druze da ne znaju svi za te skracenice koje ti forsiras,da si u zagradi napisao sta to znaci covek bi znao,mislim da preterujes vidimo da znas ali ne znaju svi ovde tako da slobodno pisi da svi razumeju

Link to post
Share on other sites

Ljudi progledo sam sad ide kao zmaj sta ide leti

senzor radiice i neko plasticno cudo za ulje sto ima membranu ide ispod protokomera dole negde smo zamenili

kada sam seo u kola nisam mogao da prepoznam auto je toliko snazan da sa 1500 so 2500 obrtaja polece zakucava za sediste

:prankster2:

i klima slajka ne oseca je a nisam mogao da krenem na malim obrtajima kada klima radi

Link to post
Share on other sites