e36 320i Coupe '95


Recommended Posts

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

leone bez ljutnje al taj volan je odvratan. nekako izgleda glavato. prevelik je taj deo za air bag.

a ovaj volan sto je kod tebe na bmwu si extra odradio. sad samo ovaj deo od sirene malo namazi da bude crn a ne ovako svetlo crn. super je ispalo.

koliko izadje ovo presvlacenje i M konci?

:P

Link to post
Share on other sites

Ovo zadovoljstvo me kostalo 70 eur, radjeno je kod Stanke u Podgorici, koja inace naplacuje presvlacenje volana 60 eur. al posto je meni bio bas u kriticnom stanju platio sam jos 10 eur. vise.... Sve u svemu prezadovoljan sam kako je ispalo, uzivo je jos ljepse.... Namazao sam ga vec kremom za kozhu, tako da je ujednacena boja sa ovim sredisnjim djelom....

Ovakav volan kao sto Leon prodaje cu uzet kad tad, najljepsi volan za E36 sto postoji.... :(

ps. ako je neko zainteresovan za moj volan neka se javi na PM, mozda bi ga cak i prodao pa da kupim ovaj leonov.... :(

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

eeeeeeeeeejjjjjjjjjj!

sad gledam slike.

http://www.imagebanana.com/view/5lcsv6b9/Image833.jpg

i vidim ovu peticu leva skroz. tamno plava. bosanac.

taj lik zivi kod mene blizu. parkirana mu je non stop ispred zgrade, ne pomera je vec godinu dana. non stop uglancana, sva u fulu. prelepa mu je petica. al se ne vozi nikako.

Link to post
Share on other sites

vozi se ta petica, al sad kako je snijeg bio u NS nije je pomjerao... :) inace to mi je drugar iz HN, studira u NS i ima stan na novoj Detelinari, prosle godine sam bio tu kod njega par dana :) inace momak je clan foruma, ima negdje cak u automobili clanova njegov topik :)

Link to post
Share on other sites

to gde on zivi to je stara detelinara. samo su sad izgradjene zgrade nove.

ko je lik na forumu?

ja je nisam video da se pomerila ni mm sa tog mesta vec par meseci u nazad. i stalno je uglancana do jaja. men licno. prelepa.

Link to post
Share on other sites

moguce, ja sam mislio da je Nova Detelinara... :) nick mu je Bojan-HN, tako nesto.... a cini ti se da je ne pomjera jer je stalno parkira na istom mjestu, to je njegovo rezervisano mjesto, znaci prvo po redu ispred one prodavnice, na samom cosku zgrade :)

Link to post
Share on other sites

Zahvaljujem na pohvalama za auto :) nisam ga par dana vozio dok je bio snijeg al inace se ne gasi samo sto parkiram uvijek na isto mjesto pa ti se mozda cini :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.