evolucija serije 3


Recommended Posts

pa gde drugo imaju ovako stisnute male kucice i lepa kola, hehe

Ako je to taj e21 315,prolaznici mu stalno stavljaju cedulju sa natpisom:Zainteresovan sam da kupim vas auto! Ocigledno nije na prodaju iako se potencijalni kupci javljaju!

Link to post
Share on other sites

moguce, a ovaj ispred njega je stvarno mazen i pazen, prvi vlasnik koji ga je ocuvao perfektno, naravno ni on nikad nece biti na prodaju, ne znam koje je tacno godiste, ali znam da je stariji od mene :rolleyes:

Link to post
Share on other sites
moguce, a ovaj ispred njega je stvarno mazen i pazen, prvi vlasnik koji ga je ocuvao perfektno, naravno ni on nikad nece biti na prodaju, ne znam koje je tacno godiste, ali znam da je stariji od mene :rolleyes:
Link to post
Share on other sites
moguce, a ovaj ispred njega je stvarno mazen i pazen, prvi vlasnik koji ga je ocuvao perfektno, naravno ni on nikad nece biti na prodaju, ne znam koje je tacno godiste, ali znam da je stariji od mene :rolleyes:

Onda imas ti manje od 26 godina (dame se ne pitaju za godine ali ovo je ipak indikativno)

Link to post
Share on other sites

izvinjavam se na ponovljenom postu, nesto me zeza net..

Ja sam mislila na e21, a prebacila sam se da si mislio na e30, dakle, ovaj u boji bele kafe je taj koji je savrsen i koji ima vlasnika koje se ni za kakve pare ne bi odvojio od njega. Moguce da mu ostavljaju ceduljice jer izgleda kao da je izasao iz fabrike juce, ali ne vidjam ceduljice jer je pretezno garaziran.

Link to post
Share on other sites

ali mozda nekad bude na prodaju........... zamolio bih te alpina da ako mozes o5 postavis sliku posto je ova na photobucket istekla... bolje na imageshack.......

Link to post
Share on other sites