Bmw E36 Coupe


Recommended Posts

dozvoljavao ili ne ..... svih ih furamo , hvala bogu na el. podizacima ... pa ih na vreme spustimo kad nas zaustavljaju .... mada retko cimaju ....

ps: menjaj felne

Link to post
Share on other sites

Kako mislis ne idu kad ih proizvode istina u e36 seriji ne al u e36 i u e46 se koriste ti sjajni elementi oko vrata...Znaci po meni ovi detalji idu samo uz tamnije boje automobila.

dozvoljavao ili ne ..... svih ih furamo , hvala bogu na el. podizacima ... pa ih na vreme spustimo kad nas zaustavljaju .... mada retko cimaju ....

ps: menjaj felne

Felge ostaju kakve jesu jedino mogu biti zamjenjenje modelom kao na slici.

dddd.JPG

Link to post
Share on other sites

Neidu kromirane lajsne na E36 i točka pa neka priča tko šta hoće ovo po meni izgleda katastrofa ... još samo fale retrovizori i lajsne na vratima u kromu i pravo gypsi vozilo

M3 oznaka wtf ????

Link to post
Share on other sites

Opet kazem stvar ukusa,meni se to svidjelo odmah i to sam namjeravao da uradim,M3 oznaka je bila tu kad sam uzeo auto i nemam namjeru da je gulim,naravno nisam neki napaljenik da lijepim po autu sve i svasta da ga ciganisem al opet kazem gledam da mu stavim ono sto mislim da mu fabrika nije stavila a da mu je trebala a to su ove lajsne.

Link to post
Share on other sites

Iskreno, ni meni se ne dopada ta hrom lajsna, ali zar to ima veze. Jbt, stavi i oznaku Yuga, ako ti se dopada i uzivaj. Jos jednom kazem, meni se ne dopada ta lajsna uopste, ali sta te boli k.r.c, svidja li se to meni ili ne. Tvoj auto je najbolji na svetu takav kakav je i zato radi sta ti mislis da je dobro i ne obracaj paznju na bilo cije komentare.

Link to post
Share on other sites

naravno nisam neki napaljenik da lijepim po autu sve i svasta da ga ciganisem al opet kazem gledam da mu stavim ono sto mislim da mu fabrika nije stavila a da mu je trebala a to su ove lajsne.

Buhaaaaa

Svaka čast samo naprijed B)

Link to post
Share on other sites
Iskreno, ni meni se ne dopada ta hrom lajsna, ali zar to ima veze. Jbt, stavi i oznaku Yuga, ako ti se dopada i uzivaj. Jos jednom kazem, meni se ne dopada ta lajsna uopste, ali sta te boli k.r.c, svidja li se to meni ili ne. Tvoj auto je najbolji na svetu takav kakav je i zato radi sta ti mislis da je dobro i ne obracaj paznju na bilo cije komentare.

Naravno ukusi su razliciti,meni se svidja tebi ne,ok B)

Link to post
Share on other sites

O ukusima ne treba raspravljati ali niklovane lajsne daju utisak luksuznog auta.Sam proces pravljenja niklovanih lajsni je skuplji neko kod onih crnih.Meni su te niklovane lajsne lepe jer su diskretne....

Link to post
Share on other sites