Recommended Posts

skida se najlakse fenom ..zagrejes malo i ujedno skidas .ako pokusas na suvo moze da povuce i farbu ...posle uzmes odma prebrises masnice dok su zagrejane ..moze i limunom a moze i sprejem za muve :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma pusti Ti sve ove komentare. Mnogo mu dobro stoje sve te zajebancije, ali da je mercedes i da Kusturica snima film.

Ubedi matorog i vrati auto u fabričko stanje. Imaš lepu osnovu za to.

P.S. Džone, pitaj ga da Ti proda sve te zezalice kada skine, da ih stavih na ubicu sedmica. :P :) :)

Link to post
Share on other sites

prava seljadija od auta bre.. sta je ovo, nije ti ovo yugo, kad ce vise ta subota, da skines ove zajebancije,

ako nesto ne gotivim e to je ovo, glupe nalepnice, sarenilo iznutra, majke mi seljacki izgleda, ovo ti kazem iz najbolje namere, nadam se da i ti to vidis... prskalice, nalepnice, seljacke patosnice, zuto sto si prefarbao....

BTW: jel vozis? s obzirom da imash 16 godina? imam i ja al sutra punim 17 pa jos godinu dana i brm brm, mislim vozim ja i sada al dzaba kad vozim mercedesa, sta bi dao da imam tu kockicu...

Link to post
Share on other sites

vozim...ali...samo se svadjam sa glupim caletom ;)

ne mogu nikako da skinem od njega:(

ovaj auto je trabao da bude znas kakav pre pola godine...hteo je cale da mu radi spojlere...neka sranja kod fandje na haubi...i tako to...ali nije mu uspelo

mnogo para...ako ne budem skinuo.uff ubicu ga

Link to post
Share on other sites

Ma mani caleta,nema veze sa zivotom.Nego ti lepo sacekaj 18 god.,polozis i kupis sebi BMW pa ga lepo sredis.Ovo je stvarno neukusno i ne ide sa BMW-eom.Neka on lepo pregleda forum,vidi slike automobila i zapita se gde je pogresio. ;)

Link to post
Share on other sites

Slažem se u potpunosti sa Djomlom. Možda posle toga matori popusti. Ja sam u mome autu kada sam ga kupio imao svetleće pedale , neku selo tuning ručicu menjača itd, ali sam sve vratio na fabričko. Kako ti ljudi kažu, nije za BMW takav stil. ;) :) :huh:

Link to post
Share on other sites

i ja dobijam haha, za osamnaesti, bmw, al cu da ga skarabudzim(al sve fabriciki ne neka seljadija), nece biti za svaki dan( nekih 400-500 konjica), a ovako cu voziti e46 320d caletov kad ga uzme uskoro...

Link to post
Share on other sites

e Baki izbrsi ovaj moji naj gluplji topic :) molim te.....zato sto ne mogu da skinem od caleta ona sranja....zao mi je...izvinite svi...:vampire: tako da ne znam sta da radim...jbg

pozzz svima...pa se vidimo za 2 god. :vampire:

Link to post
Share on other sites