Recommended Posts

nafta na svetskoj berzi 6 put pada dole... mislim cena pada dole ... sta li ce se dogadjati kod nas gorivo ne pojevftinjuje...mislim na plin??? i dalje se drzi na 54din...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Sta je sa cenom plina pade cena svih goriva plin stoji???????????????????????????????????????

Link to post
Share on other sites

Malo pre sam sipao plin na pumpi auto moto drustva u sapcu na kamicku i pricam sa prodavcem on mi kaze danas je nesto nacuo

u racunovodstvu firme da ce od sledece nedelje gas biti 61 dinar?????????????????????????? Jos uvek ne verujem i u soku sam.... da jos mi tip napomenu da je kao na nekim pumpama u Rumi vec 61????? Pa dokle ce vise da nas sisaju???? Ako bude tako ja moram ici u Bosnu da sipam....kod njih je 45 din...tj. marku i 10 feninga.....

Link to post
Share on other sites

chek babicu ti vozis na metan ali mozes i na plin na istu bocu i uredjaj ili ne mozes??

Link to post
Share on other sites

Ma morace to da se sredi, poskupece i benzin i to vrlo brzo siguran sam, ne moze da bude tako mala razlika u ceni, eto sad spremaju da dodaju neku akcizu od 4 din po litri za benzin a plin se sad masovno koristi i nemaju racunicu da spuste cenu

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

plin od danas 49 din u sapcu video sam samo na 1 pumpi....

Link to post
Share on other sites

to bi trebalo da je od nocas............ cuo sam da i plin treba da padne koji dinar dole...... barel je ispod 60 dolara

Link to post
Share on other sites