oduzimanje automobila u bg


Recommended Posts

evo samo da vam javim da sam ostao bez kola ,posto su mi zapisane tablice prilikom posete trkama na bezanijskoj kosi , auto mi se nalazi u stanici 29. novembar i ostace tamo do daljneg ,posto se ne zna tacno ko je sve na spisku predlazem onima koji su posecivali trke na bezaniji da NE voze kola bez neke preterane potrebe.........

Link to post
Share on other sites

Au bato, poznato je za oduzimanje dozvole, ali za oduzimanje kola jos nisam cuo...

Pogotovo oduzimanje svog "clana porodice" (posto nekima auto znaci samo sredstvo za od tacke A do tacke B ).

I sta sad to Dragance znaci, nakon kog vremena vracas kola nazad? - Nemoguce da su ti makli

par hiljada eura iz dzepa i nikom nista!!!

Koji je uslov za vracanje kola??

Link to post
Share on other sites

trebalo bi da mu samo vrate kola za nekih mesec ili dva mozda i ranije

smradovi su mu uzeli auto kao na neku satro proveru. :(

ON SE BRE NIJE NI TRKAO. :acute:

BRE NEDAM SVOJ AUTO :pleasantry: :D :) :)

makar mu izbusio gume oni ga NECE odvesti

E TOLIKO

Link to post
Share on other sites

pa jel moguce da postoje neki spijuni koji zapisuju tablice na tim trkama...??? za takve prilike treba svi da poskidate tablice, ili da nesto zalijepite preko njih...

stvarno ne mogu da vjerujem da su ti oduzeli auto....

Link to post
Share on other sites

Mislim da ce ti auto vratiti za 3 meseca ako nije kucan...

Oni nemaju prava da ti ga oduzmu sem na proveru da li je regularan. Za tu proveru imaju prava da ga zadrze tri meseca. Ako ga zadrze vise od toga onda moras da zoves advokata i postaje drndanje ali to se retko desava.

Verovatno ce ljudima koji prisustvuju tim skupovima da oduzimaju kola na vestacenje... To je "maltretiranje u okviru zakona"....

Link to post
Share on other sites

u hebate....pa nije vama lako...da je tako kod nas u HR...izbio bi rat izmedu murije i trkaca,sta sam im ja sve uradio mislim da bi mi uzeli auto kod vas i stavili ga u presu pred mojim ocima...moj savjet odma do odvjetnika i vidi sta se da napraviti....nazalost ne poznajem vas pravni-drzavni zakon ali to nije normalno...:pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Nemam reči, nema gore zemlje od Srbije. Pa kakav je to nacin?!?!?!?!?!?! Znaci ne smemo vise ni kola da vozimo, a da nas gospoda u plavim uniformama ne maltretiraju i cimaju za sve zivo??? :pleasantry: :D :acute:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Draganche bre, vracas li ti ta kola ili sta?

Ne mislis valjda da ce policija da ti ugradjuje remus umesto tebe?

Ajde, vracaj tragace i na posao!

Link to post
Share on other sites

vracena u dobrom stanju hehehehe

Link to post
Share on other sites