Pozdrav drustvo...


Recommended Posts

Dobar dan svima.

Ja sam Ernest iz Banjaluke.

Vozim neke Alfe kljusine sa 6 cyl.

Prvo sam postao ovisan o 6 cyl alfi GTV 916 sa 24V motorom iz 156ice, pa sam zazelio nesto novo, nesto divlje, i kupio sebi 75icu 3.0 12V

Kako starim, shvatam da FWD ne valja, pa sam odlucio da se rijesim Fiata GTV-a, i prodao sam ga, i u najavi je jedna kockica E30 318i koja bi mi sluzila za pocetak kao auto za svaki dan dok ne sredim 75icu koja je vec dvogodisnji projekat, a nakon toga bimer dolazi na red...ali chuce se...

eto

Dobro vam dosao..

i da..

Vas forumski kolega Slava me je zarazio tom BMW manijom, tako da ukoliko ga ko dirne, imace posla sa mnom :) ..

Pljuvao sam po Shvabama, od sada samo po Vagenima i Opelima..

Link to post
Share on other sites

Dobrodosao !!!

Kao sto pise gore Ery je moj koloega, cesto sedimo na kafama i beskrajno pricamo o autima, sarafamo.....

Kriv sam sto je gore spomenuti zarazen BMW sindromom i uverio sam ga da sestak treba da bude redni :)

Link to post
Share on other sites

Nadajmo se da necu.. :(

zarazio sam se RWD alfama i zato ciljam na jako slabu kockicu, za svaki dan, i zamolicu nekoga da mi zavari haubu, jer ako pocnem cackati, znam da BMW daje jako lijepe rezultate, i zdrave konje sa relativno malim ulaganjima, zarazicu se i onda sta, nista..

radi 2 posla za 2 auta :)

Link to post
Share on other sites

bravo majstore preorjenisao si se na pravu stranu... BMW je BMW!

Link to post
Share on other sites

FWD alfa je otisla za pare i BMW, a RWD ostaje.

E to sa prodajom alfe 75 se nece desiti.. a i nisam se preorjentisao, Dobro auto je dobro auto, bez obzira koje marke i koji model bio.

Iz razloga što je to prava alfa a ne ovi fiati, a pored toga što je prava alfa, pravo je i auto, kao i BMW..

P:Šta treba da ima pravo i dobro auto?

O:Uzdužno smješten motor, kardan, šperu i 100+KS i dobre kočnice i ja sam zadovoljan.Tako da Alfa i BMW kao dobitna kombinacija ostaju.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.