Recommended Posts

Za 100 jevreja, gde hoćeš. U Nišu za obične lonce od oko 4000 din imaš garnciju od 1 godinu, znači služi minimum dve. :) :vampire: :vampire: Ima NECSPORT prohromski za 40 evra, nov. Danas je lik prodavao na pijaci.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

za MANJE od 100 jevreja! :)

nish je malo daleko, onda ce me izaci preko 100 :vampire:

jedini problem mi je shto moj auto ima dve ulazne cevi u lonac, zato su MALO skuplji za njega :vampire:

Link to post
Share on other sites
Za 100 jevreja, gde hoćeš. U Nišu za obične lonce od oko 4000 din imaš garnciju od 1 godinu, znači služi minimum dve. :preved: :preved: :preved: Ima NECSPORT prohromski za 40 evra, nov. Danas je lik prodavao na pijaci.

kor - leone(sala hehe),na kojoj pijaci ili radnji se prodaju ti lonci od 40 evra,jer ni moj nije nista bolji(i moje komsije znaju da stizem),jbg,jaka mashina hehe.

Link to post
Share on other sites

:) :) :drinks: :dirol: :yahoo: :acute: :D :D :D :D voooolan :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

18102008qv6.jpg

w800.png

18102008004it6.jpg

w800.png

18102008003mn2.jpg

w800.png

svi znate vec kako taj volan izgleda, ali posto sam mnoooooooogo srecan sto sam ga stavio, TRI SLIKE!!!!! :D :D :D :D

a ovo je moj autic pre neko veche na Banjici :)

15102008nx2.jpg

w800.png

ma nije patosiran :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Gde moze da se nadje ovakav volan i za koje pare??

Mislim da gazda-Milija ima jos neki,a meni je nudio ovakav cini mi se za 75e.Pitacu ga.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

danas smo bili malo kod Gorana iz bataje, menjali prednje sholje, sve 4 opruge, i punili sva 4 amoritzera... :o :o :(

sve je pochelo ovako.. :)

28122008ig2.jpg

w1280.png

a onda su skinuti prednji amorti i sholje i naravno opruge...

28122008002zi8.jpg

w1280.png

ostatak slika sutra.. :o

Link to post
Share on other sites

i ovo je razlika izmedju prednjih opruga koje su bile na kolima (krace), i onih koje se montiraju

28122008001vp9.jpg

w1280.png

a ovo su zadnje..

28122008004ad7.jpg

w1280.png

a ovako sve to sad izgleda, spakovano, i oprano :( :) :)

28122008007ca5.jpg

w1280.png

sve u svemu, za sad sam jako zadovoljan poslom koji je Goran odradio, ok je lik, i sve to mi je naplatio 80e, naravno chastio sam malo, sve u svemu, blizimo se X-ovanju! :o :o :o

Link to post
Share on other sites

Ne stigoh juce da ti kazem, auto ti mnogo lepse izgleda uzivo, hocu reci ocuvanije!

Sredi ono cukanje i stavi neke felnice i bice kao lutka...

Sta ti je bilo sa tablom???

Meni ne radi desna strana osvetljenja, moracu to da resim...

PozZ :)

Link to post
Share on other sites

tako je, sve to mi nije radilo, sad sve radi, a shto se tiche osvetljenja, imash dve sijalice za osvetljenje cele table, tako da ti samo jedna ne radi, imash broj, pa ako hocesh zovi da ti objasnim kako se dolazi do nje, nije nauka! :)

Link to post
Share on other sites

Znam ja da razmontiram tablu...

Ali video sam mnogo vise sijalica od dve... ;)

Necemo da offujemo, ako negde zagusti, javicu se za savet... :)

Link to post
Share on other sites

da te pitam jesi slucajno ikad usporedjivao prednji i zdanji zglob i kakva je razlika u njima nekako mi se cine slicni ali posto smo u zurbi bili kad smo moje spustali nisam imao vremena usporedjivati jel ti to ikad palo na pamet da pogledas? jer kod x-a zglobovi i jesu najbolnija tocka ako pase zadnji naprijed to bi xtra bilo ako ti nije frka a imas oba usporedi ih ili cu ja svoje da rastavljam da prostudiram malo :preved:

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...