Sedista iz e36 u e30


Recommended Posts

kopaj ta iz e36 sa sve sinama i ubacuj u e30

Link to post
Share on other sites
imam ja e36(stranca), al mi mrsko da probavam a i nemam vremena... pa rekoh da pitam prvo ovde mozda je neko imao iskustva

Nama nije mrsko da cimamo telefonom i trosimo kredu zbog tebe, da bi pitali jel moze, a tebi mrsko da odvojis 5min. da isprobas. Da nije forum i nema vredjanja, sad bi te oterao u tri lepe m.

Lepo prijatelju, majke mi. Napravio si budalama i mene i sve nas ovde koji smo ti odgovorili.

Link to post
Share on other sites

nishta bre ortak nije uchinio loshe... pitao je to na pravoj adresi u pravoj rubrici ali mu niko nije dao konkretan odgovor. bio to posao od 5 ili 55 min u pravu je shto je to pitao. shto bi izmishljao toplu vodu? ovo je ipak mesto gde se razmenjuju isqstva a ne mesto gde se samo donose zakljuchci.

Link to post
Share on other sites
Zbog ovakvih situacija, ce izgleda ljudi kojima je pomoc stvarno potrebna da izvise za odgovor.

Naravno da ce izvisiti, jer se meni a i gomili drugih ljudi ne svidja da budemo magarci. Izgleda da je najpametnije da cutis, citas, ako nesto neznas, pitas, a da pomognes nekome, bas te briga.

Link to post
Share on other sites

Alo bre Babicu, sve je to OK, ali ajd reci mi iskreno da si ti bio u takvoj situaciji i imao u dvoristu stranca, jel bi te mrzelo da odvojis 5min. i probas, moze li ili ne. Budimo iskreni, pa jbt, pre bih sam isprobao nego cekao 2 dana da mi neko kaze da ne prljam ruke.

Mislim ono, krajnje nekorektno.

Link to post
Share on other sites
Nama nije mrsko da cimamo telefonom i trosimo kredu zbog tebe, da bi pitali jel moze, a tebi mrsko da odvojis 5min. da isprobas. Da nije forum i nema vredjanja, sad bi te oterao u tri lepe m.

Lepo prijatelju, majke mi. Napravio si budalama i mene i sve nas ovde koji smo ti odgovorili.

ma ti i jesi budala... svuda po temama nesto filozofiras... nikoga nisam terao da zove telefonom i da trosi kredit vec sam samo pitao da li je to neko radio ili vec zna dal pase

Link to post
Share on other sites
Pa dobro mozda je mislio da je neko to vec radio pa da ne gubi vreme ako ne moze... Uostalom procitajte covekov drugi post :)

Svaka ti cast prijatelju!!!

Link to post
Share on other sites
nishta bre ortak nije uchinio loshe... pitao je to na pravoj adresi u pravoj rubrici ali mu niko nije dao konkretan odgovor. bio to posao od 5 ili 55 min u pravu je shto je to pitao. shto bi izmishljao toplu vodu? ovo je ipak mesto gde se razmenjuju isqstva a ne mesto gde se samo donose zakljuchci.

U pravu si potpuno... svaka cast...

Link to post
Share on other sites

Pa kazem ja, i jesam budala i ja i Baki i svi mi sto smo ti ovde odgovorili. Samo se nadaj da ces ubuduce dobiti odgovor u k.rcu mesecu, ne samo od mene nego i od gomile ljudi koji su procitali ovo.

Stidi se prijatelju da si tolika lencuga, da odvojis 5 min. za sebe. Ako si takav prema sebi, kako bi tek nekome drugom pomogao.

Link to post
Share on other sites

iiiiiii brreeeee stvarno niste normalni...

pazi, mene nikako ne bi mrzelo to da probam ali nisam siguran i da ne bi pitao za to. nismo svi ovde isti. ti si nirvana ispao lik do jaja shto si se na taj nachin iscimao, i svaka ti chast zbog toga, ali jebiga u samom startu je ortak rekao da ne probava za dzabe ako neko vech zna. e sad, ti si to sluchajno propustio i skontavshi tako neshto previshe si to primio k` srcu.

a ovo qrac, budala i to... to nechu da komentarishem :)

Link to post
Share on other sites