Recommended Posts

Kad god upalim kola moram da checkiram onaj kompjuter iznad glave jer mi sija waschwasser sto sam nasao da su brizgaljke ili voda za brisace (nemam pojma zasto mi to sija) i bremscliht sto je zadnje stop svetlo (levo) jer sam ja spalio jednu zicu kad sam vezivao stopaljku iz repa na gepeku pa sam morao da prespajam na desnu i od tad sija i neki kennzeicenl sto nemam pojma sta je pa ako neko zna svaka pomoc je dobrodosla? E sad posto me to checkiranje bas nervira sta bi bilo kad bih ja izvadio taj displej i otkacio onaj ide kabl i sve lepo vratio, jel bih imao nekih problema zbog toga? Ili ako neko zna kako da otklonim ove probleme bilo bi jos bolje...

Link to post
Share on other sites

Pa za tecnos za soferke ti je verovatno problem u onom malom plovku koji je u posudi. Pogledaj sta se sa njim desava. Ako je crko a nemas drugi uzmi lepo i prespoi tu zice. A za stop svetla jedino da sprovedes ponovo zice.

Link to post
Share on other sites

To za tecnost nisam znao, odradicu danas kad se vratim s posla, a stop svetla sam resio povezao sam instalaciju sa levih na desna jer mi je leva zica negde u prekidu, pitao sam elektricara i on kaze da necu imati nikakvih problema zbog toga a sto se tice ponovnog sprovodjenja zica to prevazilazi moje mogucnosti jer neznam ni odakle krecu a nerazvaljuju mi se cela kola zbog toga, a jel zna neko sta je kennzeicenl to nigde nisam uspeo da prevedem na netu sta znaci?

Link to post
Share on other sites

uz pomoc drugovog dede koji je radio u nemackoj i wikipedie nasao sam da je kennzeichen oznaka za registarske tablice, znaci verovatno mi neradi svetlo za tablicu, verovatno ce nekom koristiti...e sad mi samo ostaje bremscliht mogu li to nekako da iskljucim ili da resetujem komp da nesija? Bas me nervira sto mi sija iznad glave a i sto moram stalno da ga checkiram...

Link to post
Share on other sites

Slobodno mozes da otkacis displej, samo neces znati ako ti nesto ima problema. Ili bolje idi kod autoelektricara, ovde na forumu imas i elektricnu semu e30. Sto se tice stopova, moras ih odvojeno vezati, da bi ti se ugasilo upozorenje.

Link to post
Share on other sites