nove tablice u 2009


Recommended Posts

... prenosish ih na svako sledece auto....

to se u principu uvek moglo, i sa starim tablicama i jos uvek moze.

al kad prodas auto problem uvek bude sa kupcem istog, jer on nece da placa druge nove tablice

Link to post
Share on other sites

Druze, u citavoj bivsoj Jugoslaviji je moglo, tako i u svim njenim republikama, a i u CG je moglo, dugo vremena sam ziveo tamo. tako da nemoj biti toliko samouveren, nego se malo bolje informisi.

Link to post
Share on other sites

eh ako se iko raspitivao za te stvari to sam bio ja, jer sam bio spreman ne znam ti koliko da platim da prenesem tablicu sa jednog auta na drugi pa nije trika bilo... govorim ti konkretno vezano za opstinu Herceg Novi i siguran sam da nije moglo opet ti ponavljam.... nego daj da ne spamujemo vise ovu temu...

Link to post
Share on other sites

jedino preko veze se moglo prenijeti ali u jednom trenutku je par ljudi zamalo odletilo sa posla i poslije toga niko ziv nije prenosio,,,trika nije bilo!!!

znam jer sam ja trebao prenijeti HN-21112...opet ovo vrijedi za opstinu HN!!!

znam par ljudi koji su sa auta na auto prenosili tablice ali je bila veika muka i nije svako mogao to ti 100% govorim!!!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Nece to izgleda tako skoro. A sto neko ranije rece to ce verovatno kada usvoje taj cuveni zakon. Ili pocetkom sledece godine.

Trenutno se nasa administracija bori (naravno neuspesno) sa novim LK i pasosima.

Link to post
Share on other sites

nece to kod nas u skorije vreme. A trenutno u somboru prave nemacke tablice na tim masinama sto su dobili da bi pravili nase

Link to post
Share on other sites