Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa pre povezivanja sam podesio rezoluciju i font ,da bude vidljivo i sva ostala podesavanja,pa sam onda ubacio u kola,jedino tako .Pazi to sam ranije imao, nije lose.A sada hocu da stavim onaj eee pc asusov,to bi bilo najbolje resenje,jer ovde je bilo dosta zajebancije i kablova.

Link to post
Share on other sites

Pa meni se isk. ne svidja,prvenstveno zboh kapaciteta jer on ima 4gb ssd a da bi imao vise mora ext hard ili transflash sa adapetrom na sd npr 4gb koja je 1000din ali i to je 8gb.xp i programcici yi zauzmu 4 (moze i 1gb)al da mu poubijas sve. itd itd. wifi iz auta mnooooogo slabo radi . rezolucija je bar po mom misljenju extra neprakticna i nepregledna (ima ono 800x600 interpolacija ali i to je qrac . sve u svemu bolje kupiti p3 na 700-1000 sa 40 gb dvd za 100-150 (koliko je i asus sad) konkretno ima lik na pakom oglasima prodaje 2x ibm 420 sa 10"tft sto je vec interesantno i naravno nadogradivo sa vecim hardom i memorijom...... a desetka je extra. trazi 100e za oba/

Ili eee 901 sa 9".......

Link to post
Share on other sites

Pa dobro,ali prednost je velika sto nema hdd zbog potresa i samih dimenzija,a taj ibm koja je konfiguracija.U pravu si sto se tice toga ali je NAJPRAKTICNIJE tako nesto sto je u komadu.Ja sam ima ceo komp i to trojku na 950 i do jaja radi ali je problem u tim kablovima i razvlacenjem istih do kabine. Pa moze da se stavi(eee pc) dodatna sd na 16gb,ali moze i manja jer je u kolima,netreba nekih dodatnih programa,nije kucna varijanta.

A taj IBM,cek lik daje 2 za 100e :dance3:

Link to post
Share on other sites

Pa i to si u pravu ima prednosti,ali ako ti frka za hard qpis Flashku od 8gb i instaliras sve na nju!...

Ovo je novo (sad video)

===================================

Ime: Ljubiša Tomić Grad: 18000, Niš

Telefon: 063/7399417 Tip oglasa: Ponuda

Važi do: 28. decembar 2008 Cena: 80 EUR

Prodajem laptop TOSHIBA Satellite 2060 CDS

Procesor: AMD K6 2 366 MHz

RAM: 96 MB

HD 4GB Toshiba MK4313MAT

CD ROM: Teac CD-224E

VGA S3 VIRGE MX 800x600

FDD, USB

Baterija: REPARIRANA - drži do sat ipo

+ torbica

sve ispravno i sačuvano

radi pod XP (Win'98 licenciran)

================================

I evo taj ibm

PRODAJEM LAP TOP IBM 240 PENTIUM2 - EKRAN 10,4", CELERON 300MHz, 64MB, 6.4GB, MODEM, IC PORT, COM PORT, PCMCI, PARALLEL PORT. INSTALIRAN WIN98 I 2000PRO. UZ NJEGA POKLANJAM TAKAV ISTI PROBLEMATICAN! MOZE ZAMENA ZA MOBILNI(+/-)

Ime: milan stojanovic Telefon: 064/1706050 Grad: Niš Pošalji email

Nadam se da nije frka zbog oglasa//

Link to post
Share on other sites

planiram i ja takav slican projekat .. imam Mini PC Dell SX270 dimenzija 27 x 24 x 8.5 cm

Celeron 2,4 GHz - 512 ram - HDD 20 giga sa 6 USB

sa XP

verovatno ce mi trebati pomoc ako zapne negde .

ako nekog interesuje ima na ponudi jos jedan slican tj isti samo malo slabiji PC Dell SX260 ,Celeron 1,8 GHz - 512 ram - HDD 20 giga istih su dimenzija

555000424_3_Big.jpg

555000424_2_Big.jpg

Link to post
Share on other sites

gde naci neki pristojan monitor,recimo 7 incha jer veci ne mogu uglaviti kod sebe,koja je okvirna cena i na sta da obratim paznju pri kupovini?koji ulaz treba da ima i sl...?

Link to post
Share on other sites

Ja sam na ovom sajtu http://www.afterbuy.de/afterbuy/shop/store...atalogID%3D2310 kupio onaj 8" sto sam imao u pezoa i imali su i 6" i 7" crni ali nesto im slaba ponuda u poslednje vreme.

Evo ti nesto kod nas http://www.tehnomanija.rs/katalog/portabl-lcd ali su svi tv lcd.

U Nis-u sam gledao pre 2 god. 9" tft sa vga ulazom za 150e nisam skoro bio u toj radnji da vidim sta sad imaju u ponudi.

Link to post
Share on other sites

sve to imam...

a opet ima nas raznih...o ukusima ne treba raspravljati.....

mada ovde niko ne prica o igricama vec o funkcionalnom uredjaju...

gps,dvd i slicno

Lep model.

Pa treba ti vga za dobru sliku ali moze da zavrsi poso i obican preko tvouta

mada koliko sam razumeo i ovaj model je isti kao i lcd tv,nema vga ulaz vec obican tv ulaz?

Link to post
Share on other sites

ima,ali mi je prevelik 9 incha ne mogu uglaviti,7 mi odgovara,a i veliko mi je cimanje da ga rasturam,radije bih monitor posebno a onda lagano da se zanimam i pakujem ostalo....

Link to post
Share on other sites

Jos jedna dobra stvar http://www.psism.com/adcf.htm

CF na ide konverter

Dupli (mogu da se postave dve kartice)CF (CompactFlash) na IDE adapter. Koristi se kao HDD!!!Kartica može biti butabilna,ima master/slave jumper i LED indikaciju! Nije potreban nikakav softver, bios ga prepoznaje kao HDD.Dimenzije: 6.1cm x 4.5cm x 1.8cm

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...