Pozdrav svim prijateljima bmw-a


Recommended Posts

Posle duzeg vremena pauze javljam se i pozdravljam sve ljude s kojima smo se druzili na skupovima poslednjih godina. Moj bivsi bordo e34 i bivsi plavi e39. E to su bila vremena... Pozz svima

Link to post
Share on other sites

kako su mi samo nestale te reci ne znam??? Ma bora oce 320d e46, a ja gledam e36 325(turbo) :) , posto ovog mercedesa jos malo pa sam unistio.... Sve najbolje na forumu, i jos jednom da naglasim da je ovo jedan od najboljih ljudi koje sam upoznao!!!

BTW: Imao je jedu od najlepsih e39-tki koje sam video, auto kakav se sanja, diskretan, ne pretarano nabudzen, tacno onakav kakav vecina nas zeli... M oprema...

Link to post
Share on other sites
Posle duzeg vremena pauze javljam se i pozdravljam sve ljude s kojima smo se druzili na skupovima poslednjih godina. Moj bivsi bordo e34 i bivsi plavi e39. E to su bila vremena... Pozz svima

Videli smo se poslednji put u ns-u 2006.god. Ja sam tada bio na db-drag-u.Ne znam da li me se secas......Veliki pozdrav za tebe i dobrodosao.

Ljudi ovaj covek moze mnooogo da pomogne.Puno znanja i veliki stilista.Inace je casovnicar (koliko se ja secam :) )Pozdrav jos jednom

Link to post
Share on other sites

dobrodosao neso , nije te bas bas dugo bilo .....

ljudi , slike kacite tamo gde im je mesto .....

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.