Zamena Volana


Recommended Posts

Zna li neko kad kupim volan (nasao sam lep sportski) jer se ovaj samo skine imam

onaj sa 4 kraka standardni pa se taj stavi ili mora da se nesto budzi??

Stavio bih ovako nesto

http://www.c-mod.hr/galerija/214/evoluzione-maxi.jpg

verovatno kopija neka posto je oko 2000 nov.

Link to post
Share on other sites

ok.pitacu sutra,samo sam video da su u kockastim kutijama ima raznih,boze zdravlja i za kocku

nego koliko se to tesko montira ? Ne bi trebalo da bude mnogo tesko jel?

i jel nije mnogo 4000 za tu glavu i volan??

Link to post
Share on other sites

Mnogo je tesko :) skines sa tog tvog,srafcigerom znak,ispod znaka ti se nalazi navrtka za 22 kljuc,tj bolje da koristis gedoru jer obican kljuc ne moze da dohvati,popustis navrtku,namestis volan pravo i odvijes navrtku skroz,stavis isto tako nov volan,pa sve obrnuto ispopritezes i to bude extra.Mislim da nije skupo 4000 za volan i glavcinu,samo da ti ne uvale pogresnu.Aj ako zapnes negde zovi da pomazemo

Link to post
Share on other sites

Šta će ti bre ovaj G25 od volana :) . Ja to nikada ne bih stavio na E30{ruzno ko banda lopova :lol: }.Ako već traziš sportski upravljač ovo ti je najbolje rešenje .

aqhw8.th.jpgthpix.gif

historym3e3010it6.jpg

E30M3

Link to post
Share on other sites

Ne mogu da verujem , e stvarno sam cekao da neko ovo kaze

nemojte da me shvatite pograsno ali stvarno mi je ovaj odvratan

lepsi mi ovaj sa 4 kraka nego ovaj sa 3 po MOM misljenju mi je nekako

bedan, boze zdravlja da sutra montiram ovaj pa stavljam slikice.

Link to post
Share on other sites

Slažem sa Mikijem i ///M8, ali... ukusi su različiti (ovo pišem po ko zna koji put). Tvoj je auto i samo napred. :) :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

Pa bas to i kazem,stvar ukusa .

a i ovaj mi se slaze jer sam se

napucao sa replikom /m pragova

i /m spojlerom (od drugara iz smedereva sa foruma)

pa pravim malo sport style/... bice slike sutra boze zdravlja samo!

Josh kad bi neko imao prednji blatobran .branik malo bolji bilo bi extra...

Link to post
Share on other sites

Probaj da mu staviš na volan BMW-ov znak, možda bude lepše. Video sam na Mariovom autu i lepo izgleda. :) :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

ovaj volan je keva :lol:

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.p...20&start=20

steta sto sam morao da ga skinem :lol:

elem, taj sto ti oces da stavish je stvarno mnooogo ruzan, al dobro, Boze moj...

i kad budesh skidao volan, kad ga nacentrirash na sredinu, odvrnesh maticu i to, pre nego shto pochnesh da chupash, stavi kljuch u bravu, i okreni na prvi polozoj, da ti se vrati onaj jezichak koji sprechava skidanje volana :)

Link to post
Share on other sites
ovaj volan je keva :lol:

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.p...20&start=20

steta sto sam morao da ga skinem :lol:

elem, taj sto ti oces da stavish je stvarno mnooogo ruzan, al dobro, Boze moj...

i kad budesh skidao volan, kad ga nacentrirash na sredinu, odvrnesh maticu i to, pre nego shto pochnesh da chupash, stavi kljuch u bravu, i okreni na prvi polozoj, da ti se vrati onaj jezichak koji sprechava skidanje volana :)

Ovo je najlepsi volan ikada napravljen

Link to post
Share on other sites

pa ovaj sto si nasao nije skup kao sto se i vidi,mislim vidi se da je nakakva kopija ali je ipak daleko lepsi od ovog trokrakog original bmw,jos mu stavi taj znak od bmw i uzivaj

Link to post
Share on other sites

ne znam u kojoj radnji si nasao volan ( kakav god bio ) i glavu za 4000d.

koliko ja znam, samo glava kosta toliko. volan jeste ruzan, nekako ne prilici kocki, previse svemirski izgleda, ali ako se tebi svidja onda je extra volan je najbolji je volan je...

Link to post
Share on other sites

Bio sam do prodavnice da kupim glavu i volan kad preturajuci po kutijama jedino sto sam nasao je glava za (BM.525) Tako pise na kutiji

pitam ja prodavca moze li ovo na kocku (delovalo mi da moze) kaze ne znam idi probaj (posto me zna) odem ja do kuce uzmem gedoru

nacimam se da skinem svoj volan kao da ga neko zalepio superlepkom i pokusam da stavim glavu al nece , sve ok al nikako da legne do

onog plasticnog dela ima 4-5 cm lufta. skinem i vratim pa narucim za e30.

E sad ako nekog interesuje posto vidim da kazete da je cena ok.

Glava je 1700dinara !

Volani od 2500 pa do 4000!

Ako nekom treba za peticu nek vice da kupujem.

Evo i slike.

slika983as9.th.jpgthpix.gif

slika984mv4.th.jpgthpix.gif

Link to post
Share on other sites

pa zato sto ima moj drug isto mali volan i ne vidi cajgere nista od njega... I to nije bas zgodno sad sve zavisi, al tako je kod njega, ne vidi se zato sto okvir volana prelazi preko brojeva...

Link to post
Share on other sites

Ma da, nego samo kazem, nije to neki problem... Vozis po osecaju da, ali govorim za brzinometar a ne obrtomer, pa zato, al nije toliko strasno...

Link to post
Share on other sites