Recommended Posts

Ultrazvucna, promenis uloske i teraj. Cene od 10 do 50e po komadu (kopije, original)

Ajde molim te daj mi broj tog majstora sto menja uloške dizni na zapertlovanim elektro diznama od 320i benzinca da ga predlozimo za vrhovnog inzenjera u BOSH-u :)

Link to post
Share on other sites

Ja sam radio bosch pumpu i dizne, u servisu Zeravica i iskreno odusevljen sam profesionalnoscu. A ovaj majstor koji kaze da moze sve, radio dizne prijatelju (gas) koje su takodje zapekle. Ja ga vozio do njega i deluje takodje da zna svoj posao. E sad jbm li ga sta i kako radi, uglavnom ovaj drugar mi se ne zali, vec ga hvali. Zna li on ili ne, ne mogu suditi jer njegov rad nije u mom autu, vec u drugarevom.

A sto se tice toga da ga predlozis za ing bosch-u, izvoli pa ako zna predlozi ga.

012/211-733

Arandjelovic Velibor

Link to post
Share on other sites
Ajde molim te daj mi broj tog majstora sto menja uloške dizni na zapertlovanim elektro diznama od 320i benzinca da ga predlozimo za vrhovnog inzenjera u BOSH-u ;)

:P :preved: :) :) :) daj broj od coveka da ga odmah zaposlim

Link to post
Share on other sites

Ajde bezi ja sam ga prvi zapazio,ocu i ja da ga zaposlim ,da ga otmemo od švaba iz bosch-a.... :dirol: Ma covek je genije moze da radi na 2 mesta odjednom :lol: :dirol: :lol: :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Legennnnnnndoooo! ;-).....objasni im 'leba ti! trebace im..... :-)

Link to post
Share on other sites

a sta mislite onim zajebancijama (neki aditivi,ku.c.,palci,itd.) za ciscenje ben. dizni sto se sipaju u rezervoar?ima li to nekog efekta ili je samo bacanje para?ima li neko iskustva s tim,jer nema bas na svakom koraku servisa za ciscenje dizni.

Link to post
Share on other sites
Ajde bezi ja sam ga prvi zapazio,ocu i ja da ga zaposlim ,da ga otmemo od švaba iz bosch-a.... :buba: Ma covek je genije moze da radi na 2 mesta odjednom ;) B) :prankster2: :prankster2:

gde vodis na klopu ako ti zavrsim prenos za sedmaju

Link to post
Share on other sites

Biraj gde hoces,jos kao nagradu za dobro delo prepusticu ti drugarski da zaposlis ovog strucnjaka sto menja uloske dizni od m20 :buba: ;) B) :prankster2: :prankster2:

Link to post
Share on other sites