Narode, javite se, zajedno smo jaci :)


Recommended Posts

Pozdrav za sve clanove BMW foruma.Ima li ko da se slaze samnom da bi trebao chat da se napravi ovde, ja mislim da bi time i vise clanova posecivalo stranicu, vise bi se druzili, saznali jedni o drugima, saznali bi koju korisnu informaciju o ostalim BMW-ima.Neka svako digne ruku ako je ZA hehe, ZIP (Za i Protiv) :D :D

I sta je sa stranicom, jer ima sta od toga, secam se da je bilo neko glasanje, nisam ucestvovao, ali secam se price o tome :D, javite sta se desava.Hvala unapred.

Link to post
Share on other sites

Moze samo kazite kakav chat hocete. Hocete na forumu direktno (sto se meni ne svidja) ili neki irc chat da moze da se koristi sa posebne strane ili sa mirc programom?

Link to post
Share on other sites

Pozdravljam kolegu kick-a, hvala na efikasnom i brzom odgovoru, pa znas sta care, sta god, nemora biti direktno ovde, ovde samo postavis stranicu sa koje se ulazi na chat, da ljudima bude lakse.A to kakav chat, i da l' je mirc ili nije, nebitno.Ja sam trenutno na nekom chatu za www.radio-budva.com to je radio stanica i imaju chat za posetioce, imaju neki program EasyChat Client, tako da imam malu ikonu na desktopu i odavde udjem na chat.Moze nesto i u tom smislu.Hvala ti jos jednom, i ziv mi bio zajedno sa ostalima :D

Link to post
Share on other sites

pazi MSN je mnogo bolja varijanta , razmenimo i to je to

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Evo resio sam i taj problem :D

Postavljen je sajt pa na sajtu i chat :)

Na prvoj stranici se registrujte da biste imali trajni nick i u meniju imate Chat.

Link to post
Share on other sites