Antifriz e39 528 1996 godiste


Recommended Posts

Resio ja to ljudi u dvoristu...Lepo ugrejem auto,zavucem crevo u hladnjak i cugaj dok nije procurelo i vadio sam i dosipao litar po litar a za to vreme auto radio....ukupno sam zamenio oko 6 litara starog antifriza s ovim svezim...Na kraju odem do pumpe,kupim onu epruvetu za proveru tecnosti i po skali pokazuje -37 e sad ako udari minus ispod te temp. jbga...Nije bilo ozracivanja niti problema sa hladjenjem motora evo vec vise od 24 sata a presao sam oko 150km po gradu...Valjda sam ovaj posao dobro uradio...

HVALA ljudima koji su mi izasli u susret i savetima i iskustvima mi pomogli puno oko resavanja ovog problema

VELIKI POZDRAV SVIMA

Link to post
Share on other sites
E i mene ovo zanima posto nisam znao da ide u Bmw poseban Antifriz , ja sam vec zamijenio ali sam stavio neki bezveze sad dali bi trebao ponovo to sve zamijeniti ili sta da radim ???

I gdje se moze kupiti taj bmw Antifriz..

rekao bih ti ali obrisace post

Link to post
Share on other sites

Imas u skoro svakoj radnji bmw delova ima jedna kod zvezdinog stadiona ne znam kako se zove ima i u sarajevskoj i u zemunu ali se nesecam ni one kako se zovu. U krajnjem slucaju idi kog naseg generalnog uvoznika i kod njih je ista cena kao i kod ovih.

Link to post
Share on other sites