Pitanje adminu


Recommended Posts

Nije za ovde topic, ali vecina uglavnom prvo gleda majstorije pa tek onda ostalo, a zelim da cujem i ostale komentare.

Imam program za auto-servise/kuce, znaci klasika, kacenje na dzek i detekcija kvara preko kompa. Kao kada odete u servis, oni nakace komp i sve se iscita, sta fali, gde je greska itd.

Imam par programa, znaci pored bmw-a, takodje programe i za golf, audi, opel itd.

E sad. Stavio bih ovde adresu gde cete skinuti sve ovo, ali me malo zeza to sto se protiv jednog tipa koji je stavio linkove za neke filmove vodi krivicni postupak a do podataka o njemu su dosli preko site-a gde je bio registrovan, tacnije tu su nasli sve podatke o njemu, ime, prezime, mesto i malo pretrazili i nasli coveka.

Zanima me ima li ko neki info, sta je krivicno delo.

Ako bih samo postavio linkove gde cete sve to skinuti, a da pritom nisam ja to postavio na net, vec samo ovde preneo info gde to skinuti, jesam li ucinio krivicno delo.

Treba mi sigurna informacija, ne tipa, nisi kriv, nisi ti to stavio, vec bas pravi podatak, gledano sa pravne strane.

Naravno, info mi treba ako uopste nekome treba ovo, u suprotnom, ako nije nikome od koristi, zaboravljamo.

Link to post
Share on other sites

Ma pocni da saljes polako svima na pm, pa polako ima nas 1000 i kusur.... :mellow:

Link to post
Share on other sites

Za te programe da bi ih upotrebio treba ti komp i interfejz a to nemaju svi tako da im program nista ne znaci +treba znati koristiti dijagnostiku,.A sto se tice krivicnog dela ne zamlacuj se sve i jos 100 000 programa ti je okaceno na warez-u pa jos niko nije otisao u zatvor.Tip koji se sjebo je okacio seriju na kojoj su postojala autorska prava dok su svi programi koji se vrte na netu kopije :mellow:

Link to post
Share on other sites
Za te programe da bi ih upotrebio treba ti komp i interfejz a to nemaju svi tako da im program nista ne znaci +treba znati koristiti dijagnostiku,.A sto se tice krivicnog dela ne zamlacuj se sve i jos 100 000 programa ti je okaceno na warez-u pa jos niko nije otisao u zatvor.Tip koji se sjebo je okacio seriju na kojoj su postojala autorska prava dok su svi programi koji se vrte na netu kopije :mellow:

sto kaze klinik softver bez interfejsa ti nista ne znaci

Link to post
Share on other sites

Ma taj lik je stavio film Turneja, koji je nas kandidat za oskara, pritom je tek usao u bioskope...kad smo vec na ovoj temi, jel moze kockica da se zakaci na komp?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.