Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

malo su mutne jbg!amaterski i na brzaka!!!lozio sam se da mu stavim bele,ali sad me to ne interesuje!!cool je i ovako!!planiram ako budem imao love i odobrenje da mu stavim radilicu iz M52B28!!ako nas dotle ne pojede ova svetska kriza!!!

Link to post
Share on other sites

jos snage molim!!!

jbg to su bili moji pocetci kada su me svi isprozivali!!malo se sto sta promenilo! :)

ovo za radilicu:to hoce i goxy samo on ide na hevi varijantu!ubacis radilicu m52b28 i klipnjace iz m20b20 od 130mm u mesto radilice i klipnjaca iz m50b25 i dobijes bolju kompresiju!

planirao sam da stavim i kupio od miska m od s50b30 ali treba mi mnogo vise love pa planiram da je prodam!!

Link to post
Share on other sites

jos snage molim

ovo za radilicu:to hoce i goxy samo on ide na hevi varijantu!ubacis radilicu m52b28 i klipnjace iz m20b20 od 130mm u mesto radilice i klipnjaca iz m50b25 i dobijes bolju kompresiju!

planirao sam da stavim i kupio od miska m od s50b30 ali treba mi mnogo vise love pa planiram da je prodam!!

ŠTA DOBIJEŠ??????????

Link to post
Share on other sites

vidim ja da zajebavate coveka...mogao bi klinik da ga malo posavetuje sta i kako ....ali uostalom ....njegova stvar..... moje misljenje uvek je bolje pitati majstora pa cak i par njih ako nesto ne znas...........

Link to post
Share on other sites
jos snage molim

ovo za radilicu:to hoce i goxy samo on ide na hevi varijantu!ubacis radilicu m52b28 i klipnjace iz m20b20 od 130mm u mesto radilice i klipnjaca iz m50b25 i dobijes bolju kompresiju!

planirao sam da stavim i kupio od miska m od s50b30 ali treba mi mnogo vise love pa planiram da je prodam!!

ŠTA DOBIJEŠ??????????

pa dobije mislim jos snage.Zoki koju radilicu da stavim na moj 2.5 da ide kao M3.Jos snage Zorane!

Link to post
Share on other sites
Posto ti za sve treba saglasnost caleta tesko da ces ista od toga realizovati, tako da nemoj da te loze bezveze...

Ako hoces da imas nesto da ludujes bolje kupi neku raspalu kocku 2.5 i uzivaj !!!

Transporter je 100% u pravu nabavi ti kocku 2,5 a onda nabavi i radilicu od 740 pa probaj da je namontiras :dance3:

Link to post
Share on other sites