Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I jos snage molim :boast:

Link to post
Share on other sites

Respect. 2500cc, je dosta snage. Samo napred.

P.S. Obavezno pokazi matorom klip sa 240 km/h, ima da se odusevi kako mu auto ide. :boast: :boast: :boast:

Link to post
Share on other sites

ja mislim da che trebati 2 kamere.

jedna koja che snimati rezultate sa dynoa a druga koja che snimati mihajlov izraz lica tada

...kada bude skapirao da je puk'o skoro 400e a nije dobio nishta :)

Link to post
Share on other sites
ja mislim da che trebati 2 kamere.

jedna koja che snimati rezultate sa dynoa a druga koja che snimati mihajlov izraz lica tada

...kada bude skapirao da je puk'o skoro 400e a nije dobio nishta :)

Mojne tako teatralno.

Link to post
Share on other sites

svaka cast druze,sad si miran ohoooo,

Link to post
Share on other sites

pripremam,razradjujem,... da bi bio spreman na sve!! prilozicu slike!!! sve u svoje vreme!!! nadam se od ponedeljka jedan dan!!

Bravo majstore toliko planova i posla oko izduvne grane ne dao bog da si trebao karike zameniti ostao bi bar 2 godine dok sve isplaniras :)

Link to post
Share on other sites

A da umalo da zaboravim :)

Jooooooos snage molimmmm :) :preved: :D

Link to post
Share on other sites
Bravo majstore toliko planova i posla oko izduvne grane ne dao bog da si trebao karike zameniti ostao bi bar 2 godine dok sve isplaniras :)

pa klinik ja nisam majstor!! prvi put ovo radim i cekam lepo vreme! znam dosta oko njega jer sam krao ocima i gledao kada se drugima radi! na ovo nailazim prvi put! nemam dizalice i neki alat da bi to sto lakse uradio! znam da nije neki posao ali jbg!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

samo da se pohvalim napokon sam stavio izduvne grane!!skidanje i postavljanje bilo malo zaguljeno zbog manjak prostora al uspesmo ja i mehanicar iz alonea barezi(brankov burazer)!onda nastupi problem!one odlicno pasuju na m52 i nastavljaju na katalizator,kod mene su morali da malo skrate cev i onaj trougao sa tri rupe za srafove okrenu za jedno par stepeni!!

zvuk nije nesto promenjen,al daolazi dao male izmene kad se stisne gas(poput nekog american muscle cara)!!

ja sam zadovoljan,nisam nesto mnogo vozio al mi se dopada!!malo bolje prima gas,totalno miran rad motora!!

cepacu ga ovih dana pa javljam utiske!jedan problem:malo se vise greju od gusanih!

Link to post
Share on other sites

Jos auspuh i motor da mu promenis i gotovo!

I SNAGA, koja kazes da ti je najbitnija, a i ZVUK, boga mi, kakav si oduvek sanjao.

Il' oteraj to Kliniku, dan-dva da ga malo cacne.

Link to post
Share on other sites