Recommended Posts

malo su mi preko kurca vashe prozivke ali to me ne tangira!!potrazite po netu malo sta su ljudi radili!!ima dosta likova koji su pravili 2.7 stroker koji i ja nameravam da napravim!!daleko bilo da sumljam u iskustvo i znanje vas znalaca!!!posto ne votim indukciju,zelim da docem do snage menjanjem mehanike!!ne lozim se na sminku koliko na snagu motora!!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aj majke ti o cemu ti pricas ovde. Kazes ovo cu, ono cu ali da vidim sa caletom. Kako si ti sve to ispricao, ja bre prijatelju mislim da te jebe kao tudjeg. Takvo ti je pretstavljanje.

Kupujes neke radilice, kur.e, palce koje sad stoje u podrumu i skupljaju prasinu, jer ti tata nije dao nikakve egzibicije. Uzmi bre skuoljaj pare u kasicu prasicu, samo strpljivo i onda bas kao sto ti Transporter rece. Kupi neku bembaru, bilo kakvu, pa je drkaj koliko ti volja. Imas bre tvoje pa stavljaj sta hoces, ako ti prekurci, gurnes u Dunav i u kur.c. Nemas sta koga da pitas i da se pravdas.

Brate, poslusaj sta ti ljudi kazu i neeeeemojjj vise da pevas onu staru narodnu.

Ala bi se sikicala, al mi neda nana.

Link to post
Share on other sites

tebi za tu egzibiciju sto si naumio mozes da racunas na 1500 do 1800 eura sve komplet sto ti treba radilica klipnjace klipovi karike dihtunzi obrada i ruke majstora ako sam nesto propustio neka me neko dopuni. a za te pare imas da kupis kockicu kakvu takvu i polako skupljaj kes pa je radi kako ti hoces i koliko i kad ti hoces!!! a ne da uvek zavisis od necije dobre volje. to ti je moj prijateljski savet.

Link to post
Share on other sites

...pa recimo da je problem sto mu NE treba dozvola od caleta, pa tako ceo posao treba zavrsiti za jednu noc a to je skoro pa nemoguce u njegovim uslovima !!!

...tako da i moj glas ide na tu varijantu da ili kupi svoj auto ili vozi to tako kakvo je !!!

Link to post
Share on other sites

taj otkup od caleta bi me skupo kostao jer mu je to sin kakvog je zeleo a dobio je mene!!bolest promeni coveka,nekad je bio kul,imao bruka motore i kola(jedan od njih je bio ford capry-radnicki porshe,neke shevce,ford taunus,...),a sad je kao stevo zigon u majstorima!!!

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

malo su skuplje!to su isto one sto je sandokan nudio!preko njega sam narucio!!nisu preterano skupe ovako ali shiping me je odvalio!!mislim da ce se isplatiti!nisu potrebne nikakve prepravke!!!nisam za neke prepravke,kao sto treba za pletene od m3!!mozda ugradim sledece nedelje pa javljam rezultate!!

pitanje: gde kod nas ima dyno i koja je lova??!!

Link to post
Share on other sites
malo su skuplje!to su isto one sto je sandokan nudio!preko njega sam narucio!!nisu preterano skupe ovako ali shiping me je odvalio!!mislim da ce se isplatiti!nisu potrebne nikakve prepravke!!!nisam za neke prepravke,kao sto treba za pletene od m3!!mozda ugradim sledece nedelje pa javljam rezultate!!

pitanje: gde kod nas ima dyno i koja je lova??!!

bash me interesuje koliko chesh dobiti konja

ustvari, vishe me interesuje koliko ima sada.

shta mislish shta chesh da dobijesh sa njom sem lepsheg zvuka?

mozda i greshim, ali da bi tako neshto imalo smisla mislim da je potrebno na motoru malo vishe prooraditi

Link to post
Share on other sites

i katalizator, i auspuh koji je skoro stavljen po fabrickim specifikacijama,sve stock!!!skinut walker koji je iznutra progoreo i stavljen neki iz nemacke(zadnji - banana i srednji - malo drugaciji od fabrickog) 190e!katalizator nikad menjan!!

dac4b6342d3546edb12c1b1en2.th.jpg

bolji je nego na slici!!!i druga je fabrika!!i odvojeni su zadnji i srednji!

Link to post
Share on other sites