Recommended Posts

STA da kazem, bmw-e vozim jako dugo, i osim ovog vozila ne vidim nijedno koje bi moglo da prizi takav osecaj kakav nasi ljubimci pruzaju.

Volim jake masine , sa vise od 2500 kubika, imao sam e36 snitzera 3.5 sa full opremom, posle toga jos jednog e36 , pa onda e46 323ci, sada trenutno ima crni 328 ci u full m paketu, sve skinuto sa m-a i upakovano, sto se tice untrasnjosti, a spolja kupljeno sve originalno (ceo m paket) za e46 kupe, na autu je ugradjeno sve sto se pozeleti moze... Najveca strast mi je strast ka brzini i veliki sam obozavalac formule1, i tima bmw f1, omiljeni vozac mi je JPMontoya .

toliko o meni, bavim se elektronikom, inace sam Magistar Organske hemije i dipl.ing elktronike :D

e sad toliko

Link to post
Share on other sites

poz.dobrodosao

Link to post
Share on other sites
pozdrav!!! dobar izbor auta... sve M,a motor nista...salim se,naravno...pa da sledeci bude komplet M!!!

pa o motoru me niste ni pitali, tu je naravno k/n filter. digitech chip, polirani izduv, i naravno pozadi Remus. bez ikakvog problema zakivam cajger, a prosli auto e36 shnitzer 3.5 je bio za klasu jaci od m-a :D

u svakom slucaju na motoru ima jos malcice da se radi , a i limitator obrtaja sam podigo na 7600 obrtaja, pa da vidis kako masina zuji , ko suzuki :)

al dobro, de m je m !

:)

Link to post
Share on other sites
ide tebi ta hemija dobro od ruke!

hehe,, pa nisam rekao do kraja, ja sam mr Organske Hemije EXPOZIVA :D, specijalnost plasticni: pentriski-poliuretanski explozivi sa dodatkom alumijuma :)

Link to post
Share on other sites

sta bi Bin Laden dao , da kao mi ,u svojim redovima ima ovakvog jednog strucnjaka :D

Link to post
Share on other sites
hehe,, pa nisam rekao do kraja, ja sam mr Organske Hemije EXPOZIVA :D, specijalnost plasticni: pentriski-poliuretanski explozivi sa dodatkom alumijuma :D

Moj covek, Ti ih pravis, a Ja ih trosim. :D :) :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.