e36 320i Coupe '94


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stigla je zima a sa njom dovoljno vremena da se nesto poradi na autu.

Delovi za ugradnju Turba polako pristizu medjutim nisam siguran da ce taj deo biti gotov do proleca. Ali evo neke novosti na prolece ce auto da bude u novom odelu, slikica je tu samo da priblizno pokaze kako ce izgledati a naravno pozadi i sa strane je ista prica.

spa0144nb7.jpg

Link to post
Share on other sites

Prelepo. Aj mi reci koja je cena body kita ako nije tajna..

Pa nije tajna, ja sam ga iz Nemacke po posebnoj ceni nabavio za oko 350 eur komplet sa mrezicama i ostalim delicima. Medjutim cena da ga sad kupish je oko 600 plus troskovi.

Link to post
Share on other sites

Pa nije tajna, ja sam ga iz Nemacke po posebnoj ceni nabavio za oko 350 eur komplet sa mrezicama i ostalim delicima. Medjutim cena da ga sad kupish je oko 600 plus troskovi.

lep auto,nema sta, ako sam u pravu,ovo nije branik od M3?

jel 350e prednji branik sa ostalim delicima? ;)

onaj zadnji spojler mi je malo visak na tom modelu, da je diskretniji bio bi mnogo lepsi, unutrasnjost je sasvim ok, vidi se da se pazi o njemu. Farovi ok, stopovi-sto kaze neko ,mozda oni malo zadimljeni ili cak oni crveno beli fabricki M3

Link to post
Share on other sites

Tacno branik nije M3. Mnogi kazu najbolje stoji m3 branik a ja opet mislim da je to stvar licnog ukusa i druga stvar zasto raditi nesto sto je vec standardno jer sam video te m3 branike na gomili automobila. Ovo je moj izbor i mislim da nije ni preterano a ni sasvim obicno. Sto se tice zadnjeg spojlera potpuno se slazem i tu ce biti samo onaj tanjusni na ivici. Stopovi definitivno nemogu ostati takvi i 99% da ce biti neka black varijanta samo da pronadjem pravu stvar. 350 eura ceo body kit, mrezice i poneki srafic.

Pozz

Link to post
Share on other sites

Tacno branik nije M3. Mnogi kazu najbolje stoji m3 branik a ja opet mislim da je to stvar licnog ukusa i druga stvar zasto raditi nesto sto je vec standardno jer sam video te m3 branike na gomili automobila. Ovo je moj izbor i mislim da nije ni preterano a ni sasvim obicno. Sto se tice zadnjeg spojlera potpuno se slazem i tu ce biti samo onaj tanjusni na ivici. Stopovi definitivno nemogu ostati takvi i 99% da ce biti neka black varijanta samo da pronadjem pravu stvar. 350 eura ceo body kit, mrezice i poneki srafic.

Pozz

slazem se sa tobom da je sve stvar ukusa, no videcemo kad ga budes ofarbao,uz neke standardne stvari postoje i neke nestandardne koje se stavljaju :D

a da, zaboravio sam da prokomentarisem felne... po meni one ne stoje uopste na kupeu-u kao na nekom drugom autu, jednostavno za bmw-a treba da bude nesto sto samo na njega ide i ni na jednom drugom

i jos malo da spustis auto i bice superiska...a ako ti zatrebaju stopke, tu sam :D

Link to post
Share on other sites

slazem se sa tobom da je sve stvar ukusa, no videcemo kad ga budes ofarbao,uz neke standardne stvari postoje i neke nestandardne koje se stavljaju :D

a da, zaboravio sam da prokomentarisem felne... po meni one ne stoje uopste na kupeu-u kao na nekom drugom autu, jednostavno za bmw-a treba da bude nesto sto samo na njega ide i ni na jednom drugom

i jos malo da spustis auto i bice superiska...a ako ti zatrebaju stopke, tu sam :D

Eee, da felne bih rado promenio samo te crne sa hromom koje bih ja zeleo su za sada samo zelja :D . Amortizeri su vec tu 4 kom. gasni, skraceni 60/40 mm komplet sa oprugama :D . Za stopke sam zainteresovan, sta imas?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Evo kupljena i nova obuca za auto: Dezent dvodelne felne 18" 8,5j

fc411em8.jpg

Tako izgledaju sada ali cu ja verovatno srednji deo farbati u boju auta, sta mislite?

Link to post
Share on other sites

Evo kupljena i nova obuca za auto: Dezent dvodelne felne 18" 8,5j

fc411em8.jpg

Tako izgledaju sada ali cu ja verovatno srednji deo farbati u boju auta, sta mislite?

hm... jako fine kotace si zbavio :) svidjaju mi se a sto se tice farbanja ako ce kola ostati crna ja bi ih najradje sutnuo u bijelu boju nekako mu legne nenormalno dobro ali opet sta se tebi naj svidja uradi to

Link to post
Share on other sites

Tako izgledaju sada ali cu ja verovatno srednji deo farbati u boju auta, sta mislite?---->ja bi uradio kontra

bela nikako ne ide na tip otvorenih felni ,,obicno se farbaju gusce felne u belu boju.na ovu felnu bi ja licno ofarbao ram ili spoljni deo felne u crnu i ove srafove sto drze unutrasnjost i bocne ivice krakova i mozda ohih 5 srafa ili jos bolje nadji crne kapice za srafove, a krake bi samo ispolirao ... jos kad bi uradio centralni znak BMW u srno (samo trouglice crno bele ,celom povrsinom preko slova BMW )samo crno/beli znak da se vidi bez slova bilo bi ful! :) i ima da legnu na bemburu ko budali samar...

PS:mozda neko moze da odradi ovo u photoshopu .

Link to post
Share on other sites

Eee, da felne bih rado promenio samo te crne sa hromom koje bih ja zeleo su za sada samo zelja :) . Amortizeri su vec tu 4 kom. gasni, skraceni 60/40 mm komplet sa oprugama :o . Za stopke sam zainteresovan, sta imas?

imam sta hoces... :o samo reci sta ti treba i to cu nabaviti ako ti se ne svidja ono sto trenutno imam

a felne...hmmm videcemo kako ce izgledati kad budes sliku stavio :o

Link to post
Share on other sites

Mislim da bi legle odlicno kad bi ih ovako uradio.

creneis2th1ug8.jpg

Inace nabavio sam i onaj mali rep za gjepek tako da će na prodaju biti

taj koji se trnutno nalazi na autu a i felne sa gumama 17" Borbet pa ko voli nek se javi.

Link to post
Share on other sites

uz taj repic ide i jako dobro leze onaj mali difuzor vazduha zadnji liper .koja je cena felgi?

Felge u Nemackoj 500 eur

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

..opasan auto nema sta ..valjda se od 94 proizvodio sa duplim airbegom,osim ako mu ti nisi menjao masku?? :P

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...