rucni rad ruskog obezbedjenja


Recommended Posts

svaka cast ,

Link to post
Share on other sites

U potpunosti se slazem sa ostalima. :)

Ali, neprijatelj je savladan (po zasluzi, ili ne), znaci zadatak je ispunjen.

E sad nacin je veliko pitanje, a i preterivanje i dokrajcivanje ???

Ko im daje pravo na sve to... vlasnik kluba (ili cega vec) treba ozbiljno da odgovara, jer se ovo nije desilo jednom ili dvaput.

Mada i security koje dobija po pi... ???

Link to post
Share on other sites

Znam ko su i sta su braca Mihajlovic (i cenim njihov rad) ali oni se bave necim drugim oni po meni ipak nisu profesionalno obezbedjenje kao ni niko kod nas. To kazem jer po kluboivima napolju, doduse onim boljim, obezbedjenje ide u odelima (ko hitmeni) i cim dodje do sranja u roku od par sekundi se "mangupi" nadju napolje bez nekih batina i sl. a posao dalje po potrebi preuzima policija. Kod nas sve to izgleda drugacije pa ljudi koji se bave ultimat fightom, jiu-jitsom i ostaim sportovima su najbolji za ovaj posao...

Link to post
Share on other sites

Ima i kod nas na par mesta profi ljudi. Ne ti maloumni ultimat itd. vec pravi ljudi. Necu sada da imenujem mesta. Ali udjete u lokal i sedite normalno a u stvari i neznate gde su. Sede piju pice kao i svi ostali. Imam par poznanika sto su tako radili. A decko je inace doktor, ivojno lice i vrhunski sportista.

Link to post
Share on other sites

Ovi rusi su teske pi*ketine, sve rade na kvarno. Koriste staru foru, jedan prica, a drugi udara. Ne kazem da neznaju da udare, naprotiv, ali bih voleo da ih vidim 1 na 1. Tu se vidi ko zna da se bije, a ko ne.

Jednom sam imao situaciju, pre 5 godina, da su me ni krivog ni duznog startovala 4 tipa iz obezbedjenja, hoce sva cetvorica da "pricaju" sa mnom (problem je bio oko rezervacije separea), kada sam shvatio sta ce biti, morao sam da preduzmem zadnju meru koju nikada ranije nisam koristio i izvadio sam pistolj ubacio metak u cev i rekao, hajde sada da pricamo. Toliko sam poludeo da sam bio u stanju da pucam. Istog trenutka su splasnuli, sa recima, ej brate polako, cekaj itd. Ako sta mrzim to su takve face, u coporu su jaci, a pojedinacno jajare.

Od tada nikada, podvuceno nikada vise ne nosim pistolj ( iako imam dozvolu za nosenje) kada izlazim, da ne bih robijao neke budale. Covek u afektu svasta moze da uradi.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Brate ako si privatnik s visokim prihodima mozes to dokazati. Ako ti je neko pretio ubistvom ti si to prijavio policiji koja je pokrenula istragu o tome (ili bi trebala da pokrene) a o tome takodje postoje zapisnici...

Link to post
Share on other sites