Recommended Posts

Meni se to desavalo, zbog gubitka tecnosti u hladnjaku, ali kada sam resio hladnjak, vise ne. Gasio se pri naglom gubitku obrtaja i stiskanju kvacila, a posebno kada je hladan.

Link to post
Share on other sites

Hah, SKORO, za rashlednu tecnost nema skoro, u roku od pola sata moze da izgubi nivo,to moras cesce da kontrolishesh pogotovo ako ti je isparivach visoko i deshava se da on ostane na suvom i onda se plin ledi i nece da isparava.

Link to post
Share on other sites

Druze pa kad mi se ugasi onda iskljuchi servo i posle malo vishe okreta on se zakljucha...to se ne deshava stalno evo vec 4-5 dana se nije tako ugasio... pokushavao je ali odma ga vratim u nizhu i malo jachi gas...

Link to post
Share on other sites

Ljudi ja sam sa svog BMW-a skinuo plin jer ga je ugradio neki indijanac. Ali pored BMW-a vozim i pasata b3 koji ide na plin,kada sam ja imao sa njim taj problem gasenja kada stisnem kvacilo, lik koji mi je ugradio uredjaj je rekao je da je problem u Ler motoru(ukoliko se tako uopste zove) i po srpskom obicaju lik ga je izbacio a ubacio dva parceta creva i slavinica za stelovanje i to sljaka vec tri godine. Tako da je to problem sto se tice gasenja. Ali da se brava zakljuca?

Link to post
Share on other sites

Od kad postoji mogucnost da se na kontaktu brava zakljuca sama od sebe. Nemoguca misija.

Decku se to cini radi serva, jer pumpa prestane raditi i posle toga jedva i par okretaja ide imalo lako,

posle toga mu volan izgleda kao zakljucan.

Link to post
Share on other sites

Heh pa cek ko vozi ti ili ja?? :o

Da je drugachije napisao bih drugachije,ali kad mi se ugasi auto pritiskom kvacila a rad je pre toga bio konstantan i drzhan na 3000 rpm i pri naglom kochenju on smanju te obrtaje i "verovatno" ne stabilizuje rad i zaustavi dovod plina(valjda je tako) i ugasi se jer valjda komp to ne regulishe lepo.Ne znam jos uvek saznacu tek kada ga oteram na komp i sve se lepo nasteluje.

Link to post
Share on other sites

Pa vidi izgleda ovim tokom ide: Voznja normalno 3-4 000 rpm i normalno pritiskanje kvacila pa se samim tim smanjuju obrtaji i dovode do gashenje,a to bi trebao regulisati komp da sklopi rad na odredjenu obrtazhu.Pa onda gashenjem auto se gasi servo i jos malo okretanjem volana on se zakljucha...

Link to post
Share on other sites

ljudi pazite ovako...

da ima bilo kakav problem sa bravom ne bi mu se auto gasio samo kada pritisne kvachilo nego bi se gasio u svim rezimima voznje bez ikakvog pravila

i sam je rekao ako primeti da che auto da se ugushi mora da mu da malo gasa da se to ne dogodi. da je brava u pitanju dzaba gas i motorno kochenje ona ako hoche da se zakljucha zakljuchache se bez obzira na broj obrtaja

pre svega rekao je i da mu se to deshava samo na plinu

napisao je topic u rubrici auto gas

ako mene pitate volan mu se nikada nije ni zakljuchao

Link to post
Share on other sites