12 i 13 maj 402 street race


Recommended Posts

e pa kao sto su neki culi za drag na batajnici koji se odrzava 12 i 13 maja,

bice i tunning,Db drag i burn out. :D :)

pa ovom prilikom zelim da vas pozovem da dodjete i da me bodrite da mi kao "bmw club"

uzmemo sto bolje mesto u klasi! :)

nadam se da cemo se videti tamo :) :)

Link to post
Share on other sites

Obavezno dolazimo da vidimo tvoje vestine :D Tuning forever :)

Link to post
Share on other sites

gde bude bio parking automobila za drag race tamo cu biti ja i verovatno ostali iz kluba :D :)

Link to post
Share on other sites

sutra cemo objaviti gde ce se odrzati sastanak pred odlazak na batajnicu , znaci tacno vreme i mesto , danas su sttigle nalepnice za klub , ako bilo ko od vas ima neku firmu koju zeli da reklamira na nasim kolima koja se takmice na drag-u ( za sada tri auta ) nek se javi i nek uradi nalepnice do subote ujutrui ako je voljan da ucestvuje u nekim sitnim troskovima tipa gorivo i tako to , simbolicno .....

morate priznati da smo za kratko vreme uspeli da nadjemo i spremimo tri auta za drag scenu , mislim da drugi bmw klubovi i nemaju kola za trke a i konkurentni klubovi drugih marki vozila nam ne beze mnogo iako postoje dosta duze od nas ......

Link to post
Share on other sites

juce smo radili neka testiranja i definitivno cemo imati kola u 14 i 16 klasi , za 17 klasu se prica da je ukinuta ali videcemo ....... mozda i nije

urose stavi nesto slika od juce

Link to post
Share on other sites

slicica :) :) :)

prvo idu nikica 3.5 i njegova ljepsa polovina :D

dscn6511.jpg

Dragance i ja polukruzno pa nazad da po 10 put isprobamo start :D

dscn6512.jpg

A da evo i nasih sporeta :pilot: :P :) :D

dscn6513.jpg

dscn6514.jpg

dscn6515.jpg

i naravno ja i moj autic malo odmaramo posle onolikih proba B) B) B)

dscn6516.jpg

Link to post
Share on other sites

nalazimo se u 8 ujutru kod kvantaske pijace tj ispred TEMPA ...... za sve detaljnije informacije posaljite mi pm , to vazi i za one koji se ne poznaju sa nama licno a zeleli bi da zajedno odemo na batajnicu i zezamo se

Link to post
Share on other sites

Alo jel to nestalo nalepnica ili ta 3.5 izdajica nije hteo da je zalepi :) Napred Dzoni ubico :D

Link to post
Share on other sites

nazalost , desili su se i predvidivi i nepredvidivi problemi ......

vece pred trku ustanovili smo problem na urosevom turbo autu , problem je bio u instalacijama i otklonili smo ga kasno posle ponoci ....

ujutru smo otisli na batajnicu i sve je funkcionisalo kako treba .....

poceli su treninzi i kvalifikacije i uros je upao u klasu 15 a nikola u klasu 16 ....

rezultati na kvalifikacijama su bili vise nego odlicni i nasi vozaci su bili u samom vrhu , nezvanicna vremena su im bila 15.1 i 16.2 sto znaci da su bile ogromne sanse da iz trke izadju kao pobednici u svojim klasama ....

pocele su trke i prvi je nastupao nas takmicar nikola ......

pun gas .... medjutim dolazi do kvara druk lagera i dosta vremena gubimo na samom startu ...... polako se priblizava protivniku .... medjutim nedostatak staze nije dozvolio nikoli da nastavi takmicenje ....

u klasi 15 uros je vozio prilicno unakazene gume sto je rezultiralo velikim slajfovanjem na startu ....... protivnik mu je pobegao za dve duzine da bi ga urke pred sam cilj skoro prestigao ali i ovog puta staza je bila prekratka .....

molim da neko postavi slike ovog dogadjaja ....

Link to post
Share on other sites
' date='May 13 2007, 04:46 PM' post='2716']

Danas niste otisli?

nismo nazalost vremena je bilo malo da se spremimo a trebali su mi legalni slikovi koji su svi trkaci imali!!

auto mi jednostavno mnogo potpisuje drugom brzinom krecem sa 2000 obrtaja na 17icama 225 gumama sto je apsurd ali morao sam jer mi sve preko toga atu potpisuje i stojim u mestu.dok su trkaci i sa prednjim vucama kretali sa 6000 obrtaja.posle odvozane kvalifikacije kada sam stao na semafor probao sam krenuti sa 3000 obrtaja to sam i uradio i auto je u drugoj brzini poceo da seta levo desno,a protivnik da ubrzava.cim mi je auto sastavio odmah sam ga stigao i bukvalno vozili branik uz branik.sto je bukvalno 10cm bio ispred mene ,ali nazalost umesto 402 bilo mi je potrebno bar 410 metara da ga uzmem

sta reci osim da mi sad najglavnije bude da uzmem gume... :D

Link to post
Share on other sites

tako ti je vazda cim pravis malo vise snage stvari pocinju da zezaju,aali nema veze sada mu nabavi neke dobre gume i polako malo se trkas malo testiras dok ne usavrsis sve :D

Link to post
Share on other sites

nismo nazalost vremena je bilo malo da se spremimo a trebali su mi legalni slikovi koji su svi trkaci imali!!

auto mi jednostavno mnogo potpisuje drugom brzinom krecem sa 2000 obrtaja na 17icama 225 gumama sto je apsurd ali morao sam jer mi sve preko toga atu potpisuje i stojim u mestu.dok su trkaci i sa prednjim vucama kretali sa 6000 obrtaja.posle odvozane kvalifikacije kada sam stao na semafor probao sam krenuti sa 3000 obrtaja to sam i uradio i auto je u drugoj brzini poceo da seta levo desno,a protivnik da ubrzava.cim mi je auto sastavio odmah sam ga stigao i bukvalno vozili branik uz branik.sto je bukvalno 10cm bio ispred mene ,ali nazalost umesto 402 bilo mi je potrebno bar 410 metara da ga uzmem

sta reci osim da mi sad najglavnije bude da uzmem gume... :D

a koje vreme si pravio?

Link to post
Share on other sites