bmw motor u opelu?


Recommended Posts

Neki dan sam bio sa covekom koji prodaje opel omegu 1999 godiste kaze mi u njoj je motor od bmw-a 525 TDS od 2500 cc . Mislim se ja otkud bmw motor u opelu ajd da vidim kad covek otvori haubu ispod haube sestak redni sa bmw znakom doduse bio je mrak pa nisam siguran jel to stvarno bmw mashine? Kaze mi tip da su u tim omegama od 97' do sta ja znam 2000 bmw -ovi motori..

Moje pitanje jel to stvarno tako?

Link to post
Share on other sites

The BMW-sourced X25TD turbodiesel was refined and gave acceptable performance (131 bhp (98 kW; 133 PS)) and the V6 power plants were a far better bet than the acceptable, but slightly underpowered 4-cylinder engines. But after re-mapping Y25DT owners easily can make 200 bhp (150 kW; 200 PS) and above 400 N·m (295 lb·ft) of tourque from this diesel engine from Munich.

Opel omega 2.5td

Tacno je, kako to nisi znao?!

Link to post
Share on other sites

ne ne ok je to nego nisam ni ja znao da su bmw i opel imali takav dil u svakom slucaju hvala

Link to post
Share on other sites

Ne treba da obratiti uopste paznju na to, ako ces da kupujes omegu sa tim motorom samo zato sto je mladji i kao ima vise opreme serijski a isto je limuzina kao i BMW veruj da je to greska jer te samo odrzavanje tog auta da bi bio u top formi,a zahteva skoro uvek top formu jer ako ga malo zapustis onda je vec krs, kosta vise nego da odrzavas nekog BMW E34 sa istim motorom i ima vise odrzavanja nego kod BMW-a pricam ti iz iskustva mog drugara....

Link to post
Share on other sites