Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa bas zato i cekamo. Trazimo nekog sa full opremom ako nema nigde onda ce ovog. Ovaj je u fabrickom stanju samo nema kozu.

Link to post
Share on other sites

Svaka cast za mashinu. Samo polako, a znajuci te bice to jedna od najlepsih sedmica na ovim prostorima. Pozzz. Dolazis li u nedelju u Nis?

Link to post
Share on other sites

Idem sutra po stranca,necu moci da dodjem ove nedelje na skup,a sedmica se svakako ne vozi do daljnjeg,ceka donatora.

@ Lemi M5- "presvlake" Ponavljam da je to zateceno stanje vozila,juce sam skinuo neke ciganske skrge sa krila koje je neki ingiliz zalepio nadajuci se ko zna cemu,i ispolirao to,zavario zadnji lonac i neke sitne rupice.To je to sto je moguce da se sanira,sve ostalo ce se prepakovati...

Prva faza je vratiti ga u fabricko stanje,a onda sve ostalo.Auto je bio totalno zapusten,sada mu je posvecena maximalna paznja,kao sto kaze Leon idem polako jer sve finansiram sam,a nije sam on.Radim ga naravno za sebe i siguran sam da ce biti jedan od najlepsih.

Link to post
Share on other sites

srecno sa novom masinom,da se dugo i dobro navozas njime, nadam se da nije nepristojno da pitam koliko je placen

posto i ja merkam takav

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Pao je dogovor.Posto najcesce Jelena (Kick-ova sestra) plovi u njemu a ima najvise primedmi na moje odrzavanje,prepustio sam taj deo njoj :) Sad za vikend ga preuzima pa cemo da vidimo sta ce biti od njega :)

Link to post
Share on other sites